Прикажан е еден резултат

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-20%
Затвори

Wet n Wild H20 Proof Liquid Eyeliner водоотпорен туш за очи (Black E879)

232 ден со ДДВ
Гаранција за водоотпорност, долготрајност и интензитет! Запознајте го Wet n Wild  Megaliner Liquid Eyeliner – водоотпорниот “ајлајнер” за очи кој обезбедува чувство на сигурност и самодоверба во текот на целиот ден!