Се прикажуваат 1–24 од 105 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-12%
Затвори

SENCOR Будилник SDC 4400W

1,230 ден 1,085 ден со ДДВ
 • Радио будилник
 • Боја: бела
 • USB полнач
 • Двоен аларм
-12%
Затвори

SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

740 ден 650 ден со ДДВ
 • Боја: Црна/Виолетова
 • Округла четка со мешани четкици
 • Заштита од прегрејување
 • Јачина : 400 W
-12%
Затвори

SENCOR Машина за режење SFS 4050SS

5,210 ден 4,580 ден со ДДВ
– Отстранлив челичен диск за режење (дијаметар 190 мм) – Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм) – Интегриран заштитник за прстите
-12%
Затвори

SENCOR Мелница за кафе SCG 1050WH

1,080 ден 950 ден со ДДВ
 • Боја : бела
 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Лесно управување
 • Капацитет на садот за мелење: 50 g
-12%
Затвори

SENCOR Пегла SSI 7710BL

1,799 ден 1,580 ден со ДДВ
SENCOR Пегла SSI 7710BL
 • Боја: сина
 • Приклучна сила : 2400 W
 • Прозирен резервоар за вода 300 мл
 • Индикатор на температура
-12%
Затвори

SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL

2,140 ден 1,880 ден со ДДВ
SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL
 • Боја : жолт
 • Одстранува и до 99% бактерии
 • Моќност : 900-1500W
 • Капацитет на резервоар: 350 ml
-12%
Затвори

SENCOR Будилник SRC 136B

1,200 ден 1,060 ден со ДДВ
SENCOR Будилник SRC 136B
 • Радио будилник
 • Боја: црна
 • PLL FM радио
 • 0,6 ” LED дисплеј (1,5 см)
-12%
Затвори

SENCOR Радио SPT 207

3,670 ден 3,230 ден со ДДВ
SENCOR Радио SPT 207
 • Преносен радио ресивер
 • Дисплеј
 • Јачина : 10 W
 • CD/CD-RW компатибилно
-10%
Затвори

SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK

1,030 ден 925 ден со ДДВ
SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK
 • Две глави за бричење
 • Отстранлива глава за полесно чистење
 • Вклучени додатоци:кабел за полнење,заштитен капак,четка
 • Јачина :2 W
-22%
Затвори

SENCOR Мини чистач SLR 33

450 ден 349 ден со ДДВ
SENCOR Мини чистач SLR 33
 • Мини чистач за отстранување на ивки
 • Го обновува изгледот на ткаенината
 • Голем метален филтер
 • Голем прозирен контејнер
-10%
Затвори

SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL

699 ден 630 ден со ДДВ
 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Подесување на сечилото
 • 4 додатоци
 • Додатен прибор:четкица,ножици,чешел,масло за подмачкување
-12%
Затвори

SENCOR ТВ држачи SHT B360

1,140 ден 999 ден со ДДВ
 • Држач за телевизор
 • Боја : црна
 • Тежина на тв до 20 kg
 • Големина на екран 13-55“
-10%
Затвори

SENCOR Пегла за коса SHI 131

620 ден 560 ден со ДДВ
 • Боја: Темно сива
 • Брзо загревање
 • Температура до 200°C
 • Јачина : 40 W
-12%
Затвори

SENCOR Антена SDA 610

1,480 ден 1,300 ден со ДДВ
 • Надворешна антена
 • Боја: силвер
 • Бучност 35 dВ
 • Електричен отпор 75 Ohm
-12%
Затвори

SENCOR Сецко SCB 5100WH

2,040 ден 1,799 ден со ДДВ
 • Боја: бела
 • Стаклен сад од 1000ml
 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • Компактен и ергономски дизајн
-12%
Затвори

SENCOR Грил SBG 3050SS

3,510 ден 3,099 ден со ДДВ
 • Боја: инокс
 • Моќност на грејачот: 1.800 W
 • Нелепливи плочи за скара
 • Лесен и пренослив
-12%
Затвори

SENCOR Термобокал SWK 1785BK

1,330 ден 1,170 ден со ДДВ
SENCOR Термобокал SWK 1785BK – Капацитет 1.7 l – Филтер за нечистотии и каменец – Внатрешно ЛЕД светло – Дно од челик со покриен греач – Моќ 2200W
-12%
Затвори

SENCOR Термобокал SWK1817 TQ

1,150 ден 1,010 ден со ДДВ
SENCOR Термобокал SWK1817 TQ
 • Боја: бела / сина
 • Максимален капацитет 1.8 л
 • Интегриран грејач
 • Приклучна сила: 2000W
-12%
Затвори

SENCOR Термобокал SWK 1501 GR

1,030 ден 910 ден со ДДВ
SENCOR Термобокал SWK 1501 GR
 • Боја: бела / зелена
 • Максимален капацитет 1.5 л
 • Интегриран грејач
 • Приклучна сила: 2000 W
-12%
Затвори

SENCOR Термобокал SWK 1031 SS

1,360 ден 1,199 ден со ДДВ
SENCOR Термобокал SWK 1031 SS
 • Боја: инокс / црна
 • Максимален капацитет 1л
 • Интегриран грејач
 • Приклучна сила: 2000 W
-12%
Затвори

SENCOR Правосмукалка SVC 900

4,990 ден 4,390 ден со ДДВ
SENCOR Правосмукалка SVC 900
 • Боја : кафеава
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Моќност на моторот 2000 W
 • Волумен на садот за прашина: 4,5 l
-22%
Затвори

SENCOR Правосмукалка SVC 45WH

2,750 ден 2,150 ден со ДДВ
SENCOR Правосмукалка SVC 45WH
 • Боја: бела
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Моќност на моторот 1400 W
 • Волумен на вреќичката: 1,5 l
-22%
Затвори

SENCOR Правосмукалка SVC 45RD

2,750 ден 2,150 ден со ДДВ
SENCOR Правосмукалка SVC 45RD
 • Боја: црвена
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Моќност на моторот 1400 W
 • Волумен на вреќичката: 1,5 l
-22%
Затвори

SENCOR Правосмукалка SVC 45GR

2,750 ден 2,150 ден со ДДВ
SENCOR Правосмукалка SVC 45GR
 • Боја: зелена
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Моќност на моторот 850 W
 • Волумен на вреќичката: 1,5 l