Се прикажуваат сите 2 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-26%
Затвори

Рачка за Туш

265 ден со ДДВ
Ултра практична ергономска рачка за туширање, со шест режими на прскање. Благодарение практичниот дизајн многу лесно со палецот може да
-24%
Затвори

Рачка за туш со механизам за 5 начини на прскање

290 ден со ДДВ
Ергономска рачка за туш со механизам за 5 начини на прскање.