Се прикажуваат 1–32 од 82 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
Затвори

KURIL TEA / MOISTURIZING ХИДРАТАНТЕН ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА – 100 МЛ.

605 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА ХИДРОЛАТ ОД КУРИЛСКИ ЧАЈ • СИБИРСКО МАСЛО ОД БОР • ВИТАМИН Е
Затвори

OBLEPIKHA C-BERRICA / ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО ВИТАМИН Ц – 30 МЛ.

360 ден со ДДВ
ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ ВИТАМИН Ц • ХИДРОЛАТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ВИТАМИН А
Затвори

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ДНЕВНА КРЕМА СО SPF 20 – 50 МЛ.

520 ден со ДДВ
ТОНИРАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА ВИТАМИН Ц • НИАЦИНАМИД • МАСЛО ОД ВОЛЧЈИ ТРН
-39%
Затвори

HYDRO SENSATION / МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА – 400 МЛ.

395 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА ЕКСТРАКТ ОД АЛГИ • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • ЕКСТРАКТ ОД ГРОЗЈЕ
Затвори

CLEANSER FLUID / МАСЛО ЗА ЛИЦЕ СО “AHA” / “BHA” КИСЕЛИНИ – 3

505 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА AHA КИСЕЛИНИ • BHA КИСЕЛИНИ • САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА
Затвори

ARGAN & AMLA / МАСКА ЗА КОСА ОД АРГАН И ИНДИСКО ГРОЗЈЕ – 250 МЛ.

330 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ АМЛА • АРГАНОВО МАСЛО • ВОДА ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ
Затвори

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ЕНЕРГЕТСКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ – 30 МЛ.

360 ден со ДДВ
СЈАЈНОСТ • ХИДРАТАЦИЈА ВИТАМИН Ц • ВИТАМИН А • ПЧЕНИЧЕН ПРОТЕИН
Затвори

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц АНТИОКСИДАНТНА КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ – 30 МЛ.

375 ден со ДДВ
РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА ВИТАМИН Ц • ВИТАМИН А • КОФЕИН
Затвори

ARGAN & AMLA / ШАМПОН ОД АРГАН И ИНДИСКО ГРОЗЈЕ – 280 МЛ.

305 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ АМЛА • АРГАНОВО МАСЛО • ВОДА ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / C+ CITRUS ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

340 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ЕКСФОЛИЈАЦИЈА МАНДАРИНА • ЛИМЕТА • РОЗЕВ ГРЕЈПФРУТ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / STRAWBERRY VACATION ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ОД ЈАГОДА – 250 МЛ.

320 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА MАСЛО ОД БАДЕМ • БАНАНА • ЈАГОДА
Затвори

#corsetcream / МОДЕЛИРАЧКА КРЕМА ЗА ТЕНОК СТРУК – 100 МЛ.

210 ден со ДДВ
ДЕФИНИРАЊЕ • НАМАЛУВАЊЕ НА ВОЛУМЕН ПЧЕЛИН ВОСОК • ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ • КОКОСОВО МАСЛO
Затвори

SOPHORA JAPONICA / BALANCING МИЦЕЛАРЕН ЛОСИОН ЗА МРСНА И КОМБИНИРАНА КОЖА – 150 МЛ.

520 ден со ДДВ
МАТ ЕФЕКТ • ПРОЧИСТУВАЊЕ ХАКАШКА СОФОРА • МАСЛО ОД СИБИРСКИ БОР • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
Затвори

SUMMER WISH LIST / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 260 МЛ.

250 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА МАНГО • МЕД • БАМБУС
Затвори

SENSITIV / МЛЕКО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ – 125 МЛ.

590 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА ЕКСТРАКТ ОД АЛОЕ ВЕРА • ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД ХАМАМЕЛИС
Затвори

TRIO-ZINC / СЕРУМ ПРОТИВ АКНИ И ФЛЕКИ – 7 МЛ.

915 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ЕКСФОЛИЈАЦИЈА ТРИ ВИДА НА ЦИНК • КИНЕСКА ШИСАНДРА • ЕКСТРАКТ ОД АЛГИ
Затвори

FRESH MINT / ПАСТА ЗА БЕЛЕЕЊЕ НА ЗАБИ ОД НАНЕ – 75 МЛ.

300 ден со ДДВ
БЕЛЕЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД НАНЕ
Затвори

MOISTURIZING / МЛЕКО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 200 МЛ.

475 ден со ДДВ
ХИДРАТАЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ МАСЛО ОД СИБИРСКИ БОР • ЕКСТРАКТ ОД БРДЕНКА • ЕКСТРАКТ ОД МЕДУНИКА
Затвори

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ПЕНЛИВ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ – 145 МЛ.

375 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ТОНИРАЊЕ ВИТАМИН Ц • ХИДРОЛАТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН • АХА КИСЕЛИНИ
Затвори

ACTIVES / СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ И КОСА СО “INULIN” 5 % – 30 МЛ.

405 ден со ДДВ
ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ INULIN • ЕКСТРАКТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ЕКСТРАКТ ОД КОПРИВА
Затвори

CLEANSING / ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МРСНА КОЖА – 200 МЛ.

520 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ХРАНЕЊЕ ХИДРОЛАТ ОД ЖАЛФИЈА • ЕКСТРАКТ ОД ОРИГАНО • СИБИРСКА ОСКОРУША
Затвори

ACTIVES / СЕРУМ СО “AHA” КИСЕЛИНА 5,1% – 30 МЛ.

485 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА АЛФА ХИДРОКСИЛНИ КИСЕЛИНИ • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • СОК ОД АЛОЕ ВЕРА
Затвори

[IM]PERFECTION / AFTER DATE МИЦЕЛАРЕН ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ – 200 МЛ.

710 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА КЛЕМЕНТИНА • РУЗМАРИН • АЛОЕ ВЕРА
Затвори

ANTI-OXIDANT / SEX ON THE PEACH МАСКА ЗА ЛИЦЕ ЗА УМОРНА КОЖА – 20 МЛ.

360 ден со ДДВ
РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА ПРАСКА • ПУПКИ ОД БУКА • FUCOCERT®
Затвори

DETOX / MOJI’DETOX МАСКА ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ – 20 МЛ.

350 ден со ДДВ
РЕГЕНЕРАЦИЈА • ДЕТОКСИФИКАЦИЈА • ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ ДИЊА • ДИВ МОРКОВ • FUCOCERT®
Затвори

FIRST WRINKLES / DAÏQUI’RIDES ANTI-AGEING МАСКА ЗА ЛИЦЕ – 20

360 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА КИВИ • ДУЊА • OSILIFT® • ХИБИСКУС
Затвори

NORDIC TIMBER / СОДА ДЕО СТИК ОД КЕДАР – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • КОРЕН ОД ЃУМБИР • МАСЛО ОД КЕДАР
Затвори

BLACK BIRCH OF SIBERIA / ПАСТА ЗА ЗАБИ ЗА БEЛEEЊE 85 МЛ

220 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • БЕЛЕЕЊЕ СОК ОД СИБИРСКА БРЕЗА • ЈАГЛЕН • КАМИЛИЦА
Затвори

RASPBERRY CREAM / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД МАЛИНА И ШЕЌЕР – 250 МЛ.

350 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОБНОВА ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР
Затвори

KENYAN MANGO / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД МАНГО И ШЕЌЕР – 250 МЛ.

350 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОБНОВА ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД МАНГО • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР
Затвори

BRAZILIAN COFFEE / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД КАФЕ И ШЕЌЕР – 250 МЛ.

350 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД КАФЕ • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР
Затвори

ARGAN & AMLA / РЕГЕНЕРАТОР ОД АРГАН И ИНДИСКО ГРОЗЈЕ – 280 МЛ.

265 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ АМЛА • АРГАНОВО МАСЛО • ВОДА ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ