Michelin аксесоари и нега за автомобили. Бренд на кој можете да му верувате.


Michelin aksesoari i nega za avtomobili. Brend na koj mozete da mu veruvate.

Се прикажуваат 1–24 од 32 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-19%
Затвори

Michelin 3D Bib Човече освежувач

220 ден 179 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис 3d Bib човече за автомобил. Производот е достапен во 4 Мирисни ноти:
 • Cherry
 • Ocean Fresh
 • Lilac
 • Sport
-38%
Затвори

Michelin Сет средство за фелни + средство за одржување на гуми 650ml

769 ден 479 ден со ДДВ
Michelin сет од средство за чистење фелни + средство за одржување и сјај на гуми. Моќна формула која ги отстранува моментално нечистотиите.
Затвори

Michelin освежувач 2D classic

79 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис 2d classic за автомобил Достапен во 4 мирисни ноти:
 • Classic Mountain Fresh
 • Classic Sport
 • Classic Summer Dream 50
 • Classic-Vanilla
Затвори

Michelin 3 во 1 чистач и регенератор за кожа 250мл.

368 ден со ДДВ
Средство за чистење и регенерирање на кожата 3 во 1 на Michelin.
-20%
Затвори

Michelin bib mini освежувач во шише

250 ден 199 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис  Bib mini во шише Производот е достапен во 4 Мирисни ноти:
 • Vanila
 • Ocean Fresh
 • Bubble gum
 • Sport
Затвори

Michelin шампон и восок 250 мл.

195 ден со ДДВ
Michelin шампон и восок за совршено отстранување на нечистотијата, дамките и микробите на вашето возило и гуми.
-28%
Затвори

Michelin сет средсво за одржување пластика + средство за чистење на ткаенина

669 ден 479 ден со ДДВ
Michelin сет средсво за одржување пластика + средство за чистење на ткаенина
Затвори

Michelin пенкало за гребаници 4ml

839 ден со ДДВ
Michelin пенкало за поправање на гребаници.
Затвори

Michelin Дигитален компресор за гуми (12V)

2,629 ден со ДДВ
Висококвалитетен дигитален компресор за гуми од брендот Michelin
Затвори

Michelin Clean Air (аеросол) Black Scent 150 мл.

333 ден со ДДВ
Michelin Clean Air (аеросол) Black Scent – Брзо и едноставно решение за чист систем за вентилација во автомобилот.
Затвори

Michelin Clean Air (аеросол) Arctic Scent 150 мл.

333 ден со ДДВ
Michelin Clean Air (аеросол) Arctic Scent - Брзо и едноставно решение за чист систем за вентилација во автомобилот.
-27%
Затвори

Michelin Super шампон 1 л.

300 ден 219 ден со ДДВ
Michelin Super шампон за автомобил.
Затвори

Michelin Rainforce хибриден универзален брисач (Повеќе димензии)

667 ден810 ден со ДДВ
Michelin Rainforce хибриден универзален брисач. Достапен во  14inch (35.6cm) | 15inch (38.1cm) | 16inch (40.64cm) | 17inch (43.1cm) | 18inch (45.72cm) | 19inch (48.3cm) | 20inch (50.8cm) | 21inch (53.34cm) | 22inch (55.9cm) | 24inch (61cm) | 26inch (66cm) | 28inch (71.1cm).  
Затвори

Michelin Аналогна ножна пумпа со единечен барел

1,590 ден со ДДВ
Michelin Аналогна ножна пумпа со единечен барел
Затвори

Michelin средство за чистење на пластика 650 мл.

328 ден со ДДВ
MICHELIN Dash & Trim средство за одржување на пластика.
Затвори

Michelin Сет раткапни модел CALIBER BIC (повеќе димензии)

2,215 ден2,779 ден со ДДВ
Michelin Сет раткапни модел CALIBER BIC Достапни димензии: 13inch | 14ich | 15inch | 16inch
Затвори

Michelin Сет раткапни модел 49 VERON (повеќе димензии)

1,999 ден2,520 ден со ДДВ
Michelin Сет раткапни модел 49 VERON Достапни димензии: 13inch | 14ich | 15inch | 16inch
-33%
Затвори

Michelin Сет од 4 All Season универзални гумени патосници

1,494 ден 999 ден со ДДВ
Michelin универзални гумени патосници all season
-32%
Затвори

Michelin Сет од 4 гумени патосници flex lines

1,850 ден 1,250 ден со ДДВ
Michelin универзални гумени патосници flex lines
Затвори

Michelin дигитален програмабилен компресор за гуми (12v)

4,343 ден со ДДВ
Висококвалитетен програмабилен дигитален компресор за гуми од брендот Michelin.
Затвори

Michelin Дигитална ножна пумпа со единечен барел

2,269 ден со ДДВ
Michelin Дигитална ножна пумпа со единечен барел
Затвори

Michelin одмрзнувач на стакло 500 мл.

280 ден со ДДВ
Michelin одмрзнувач на стакло 500 мл. за температури до - 40C
Затвори