Прикажан е еден резултат

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-30%
Затвори

Самолеплива фолија – M93

188 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на дрвена текстура.