Прикажан е еден резултат

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-31%
Затвори

Самолеплива фолија – M3 GREEN

185 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со прекрасна сјајна зелена боја.