Прикажан е еден резултат

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-26%
Затвори

Рачка за Туш

265 ден со ДДВ
Ултра практична ергономска рачка за туширање, со шест режими на прскање. Благодарение практичниот дизајн многу лесно со палецот може да