Прикажан е еден резултат

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-12%
Затвори

Сет од 100 алкохолни марамчиња за дезинфекција

264 ден со ДДВ
Сет од 100 памучни алкохолни марамчиња натопени во 70% изопропил алкохол, идеални за чистење и дезинфекција на вашите предмети и аксесоари.