Најголемиот избор на продукти од брендовите Wet n Wild и W7  за да ја истакнете убавината на вашите природни веѓи. Категоријата содржи: Молив за веѓи, сет елементи за обликување веѓи, Восок за веѓи, пигмент за веѓи, Четка за обликување веѓи, Чупалица, Веган, Без парафен, Без глутен.


Najgolemiot izbor na produkti od brendovite Wet n Wild i W7 za da ja istaknete ubavinata na vasite vegi. Kategorijata sodrzi: Moliv za vegi, set elementi za oblikuvanje na vegi, Vosok za vegji, Pigment za vegji, cetka za oblikuvanje na vegji, cupalica, Vegan, Gluten free, Cruelty free.

Се прикажуваат сите 14 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-20%
Затвори

Wet n wild Ultimate brow две во едно самоостречко меко моливче за веѓи и четка за обликување (Ash Brown E626A)

170 ден со ДДВ
Дефинирајте ги и пополнете ги вашите веѓи со помош на уникатниот Wet n Wild ultimate brow моливче. Почуствувајте го незниот допи и прецизноста при нанесување на моливчето со уникатната формула, која содржи висок пигмент и ви гарантира заштита од размачкување. Со вградениот чешел ке ја истакнете природната форма на веѓите и со сигурност ке го добиете посакуваниот ефект. Имајте го секаде и постојано со себе, со можноста за вовлекување на врвот на моливчето, без можност за кршење и оштетување.
-50%
Затвори

ШАБЛОНИ ЗА ВЕЃИ

65 ден со ДДВ
Шаблони за обликување веѓи со кои лесно ќе постигнете заводлив изглед.
-20%
Затвори

Wet n Wild Ultimate Brow крем гел за обликување на веѓи (Brunette E811B)

253 ден со ДДВ
Драма аларм! Внесете нов сегмент во вашата секојдневна рутина и почувствувајте го драматичниот ефект на Wet n Wild Ultimate Brow - крем гелот за обликување на веѓи.
-20%
Затвори

Wet n Wild Ultimate Brow крем гел за обликување на веѓи (Medium Brown E810A)

253 ден со ДДВ
Драма аларм! Внесете нов сегмент во вашата секојдневна рутина и почувствувајте го драматичниот ефект на Wet n Wild Ultimate Brow - крем гелот за обликување на веѓи.
-20%
Затвори

Wet n Wild Color Icon две во едно – Моливче за веѓи и четка за обликување (Brunettes Do it Better E6231)

128 ден со ДДВ
Сите посакуваме совршено обликувани веѓи со природен изглед, нели? Сега тоа можеме да си го овозможиме во само два чекори! Wet n Wild нуди “две во едно” решение – обликувајте ги веѓите со меката четка за истакнување на природната форма и дополнете ги несовршеностите и комплетирајте го изгледот со помош на моливчето.
-20%
Затвори

Wet n Wild сет од 5 елементи за обликување на веѓи (1111497E)

282 ден со ДДВ
Сет од 5 елементи, кој вклучува се што ви е потребно за совршени веѓи. Комплетот вклучува:
  • Чупалица.
  • Четка за веѓи.
  • 2 пигменти за веѓи.
  • Восок за веѓи.
-20%
Затвори

Wet n wild Ultimate brow две во едно самоостречко меко моливче за веѓи и четка за обликување (Medium Brown E627A)

170 ден со ДДВ
Дефинирајте ги и пополнете ги вашите веѓи со помош на уникатниот Wet n Wild ultimate brow моливче. Почуствувајте го незниот допи и прецизноста при нанесување на моливчето со уникатната формула, која содржи висок пигмент и ви гарантира заштита од размачкување. Со вградениот чешел ке ја истакнете природната форма на веѓите и со сигурност ке го добиете посакуваниот ефект. Имајте го секаде и постојано со себе, со можноста за вовлекување на врвот на моливчето, без можност за кршење и оштетување.
-20%
Затвори

НОЖИЦИ ЗА ВЕЃИ

120 ден со ДДВ
Ножички за потстрижување и обликување на веѓи и отстранување кутикули.
-50%
Затвори

БРИЧ НА БАТЕРИЈА

495 ден со ДДВ
Со овој елегантен мини брич на батерија – тример, отстранувањето на влакната е едноставно и безболно.
Затвори

Wet n Wild Color Icon Молив за обликување на веѓи (A Clear Conscience E631)

161 ден со ДДВ
Wet n Wild Color Icon Brow Shaper - Моливче за обликување на веѓи кое овозможува вашиот изглед да трае цел ден
-20%
Затвори

Wet n Wild Color Icon две во едно – Моливче за веѓи и четка за обликување (Blonde Moments E6211)

128 ден со ДДВ
Сите посакуваме совршено обликувани веѓи со природен изглед, нели? Сега тоа можеме да си го овозможиме во само два чекори! Wet n Wild нуди “две во едно” решение – обликувајте ги веѓите со меката четка за истакнување на природната форма и дополнете ги несовршеностите и комплетирајте го изгледот со помош на моливчето.
Затвори

Wet n Wild Ultimate Хајлајтер за Веѓи (Highlight of My Life E633)

325 ден со ДДВ
Wet n Wild Ultimate Brow Highlighter - Истакнувачко моливче за веѓи за да изгледате широко будни, без разлика колку малку сте спиеле!
-20%
Затвори

Wet n Wild Ultimate Brow крем гел за обликување на веѓи (Espresso E812B)

253 ден со ДДВ
Драма аларм! Внесете нов сегмент во вашата секојдневна рутина и почувствувајте го драматичниот ефект на Wet n Wild Ultimate Brow - крем гелот за обликување на веѓи.
-20%
Затвори

Wet n wild Ultimate brow две во едно самоостречко меко моливче за веѓи и четка за обликување (Taupe E625A)

170 ден со ДДВ
Дефинирајте ги и пополнете ги вашите веѓи со помош на уникатниот Wet n Wild ultimate brow моливче. Почуствувајте го незниот допи и прецизноста при нанесување на моливчето со уникатната формула, која содржи висок пигмент и ви гарантира заштита од размачкување. Со вградениот чешел ке ја истакнете природната форма на веѓите и со сигурност ке го добиете посакуваниот ефект. Имајте го секаде и постојано со себе, со можноста за вовлекување на врвот на моливчето, без можност за кршење и оштетување.