Најголем избор на продукти за нега на тело од реномирани брендови, по најповолни цени.

Najgolem izbor na produkti za nega na telo od renomirani brendovi, po najpovolni ceni.

Се прикажува 21 резултат

Странично мени
Прикажи 9 24 36
Затвори

Фитогал Арган Крема 150мл

210 ден со ДДВ
Арган кремот за раце, тело и лице е наменет за нега на сите типови на кожа
-30%
Затвори

Заштитна Лента за Кожа

400 ден 280 ден со ДДВ
Заштитна лента за жуљеви, калуси, воспаленија и натратување на кожата со должина од 5 метри.
Затвори

Фитогал Невен Крема

97 ден199 ден со ДДВ
Невен крема за нега и заштита на сите типови на кожа, особено за сува, чувствителна и оштетена / распукана
Затвори

Фитогал Специјална Глицеринска Крема

73 ден111 ден со ДДВ
Специјалниот глицерински крем е наменет за нега на испукана, иритирана и сува кожа
-50%
Затвори

Корсет

790 ден 395 ден со ДДВ
Високо квалитетен корсет со шест реда челични закачалки
-21%
Затвори

Dusch Das Гел за Туширање (Young Style Fruitylicious)

124 ден 98 ден со ДДВ
Гел за туширање за млади од колекцијата на Dusch Das производите
Затвори

Фитогал Пантенол Крема 50мл

133 ден со ДДВ
Пантенол крем за брзо и природно регулирање на влагата од сите типови на кожа
-50%
Затвори

Мидер Хулахопки

799 ден 399 ден со ДДВ
Затегнете ги вашите облини инстантно со помош на овој неверојатен производ
-21%
Затвори

Dusch Das Гел за Туширање (Young Style Lovely Heart)

124 ден 98 ден со ДДВ
Гел за туширање за млади од колекцијата на Dusch Das производите
-21%
Затвори

Dusch Das 2 во 1 Шампон и Гел за Туширање За Мажи

124 ден 98 ден со ДДВ
Почувствувајте ја пулсирачката моќ и динамиката што е во вашето тело со Dusch Das продуктите
-21%
Затвори

Dusch Das 2 во 1 Шампон и Гел за Туширање (Deep Blue)

124 ден 98 ден со ДДВ
Уживајте во чувството на опуштена бестежинска состојба со Dusch Das продуктите
Затвори

Фитодепил Ленти за Депилација (Тело)

285 ден со ДДВ
Лентите за депилација се користат на нормална кожа, без оштетување
Затвори

Фитодепил Ленти за Депилација (Лице)

181 ден со ДДВ
Лентите за депилација се користат на нормална кожа, без оштетување
Затвори

Фитодепил Ладен Восок за Депилација 150мл

166 ден со ДДВ
FITODEPIL Студениот восок за депилација е направен од 100% природни состојки
Затвори

Фитодепил Топол Восок за Депилација 75мл

139 ден со ДДВ
FITODEPIL Топол восок создава услови за добивање професионални резултати дома
Затвори

Фитодепил Крема за Депилација 80мл

199 ден со ДДВ
FITODEPIL крем за депилација темелно и целосно безболно ги отстранува вишокот влакна од телото
Затвори

Елиот Лосион за После Бричење 150мл (Green Aspect)

108 ден со ДДВ
ELIOT лосионот ја дезинфицира и освежува кожата после бричење, истовремено нормализирајќи ја нејзината pH вредност
Затвори

Елиот Лосион за После Бричење 150мл (Blue Aspect)

108 ден со ДДВ
ELIOT лосионот ја дезинфицира и освежува кожата после бричење, истовремено нормализирајќи ја нејзината pH вредност
Затвори

Фитогал Антицелулитен Гел

240 ден303 ден со ДДВ
Фитогал антицелулитниот гел содржи напредна формула на кофеин и екстракти од ѓумбир, коњски костен, рузмарин и бршлен
Затвори

Фитогал Крема со Бадемово Масло

72 ден88 ден со ДДВ
Кремот за нега на кожа со бадемово масло за дневна или ноќна нега на нормална, сува, чувствителна и зрела кожа
-29%
Затвори

Масажер за Нега и Убавина

799 ден 569 ден со ДДВ
Ултра практично апаратче масажер 5 во 1 за масажа и пилинг на лице и тело