Најголем избор на продукти за нега на коса од реномираниот бренд Diplona professional, по најповолни цени.

Najgolem izbor na produkti za nega na kosa od renomiraniot bren Diplona professional, po najpovolni ceni.

Се прикажуваат 1–24 од 43 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your color регенератор 600ml (95171)

328 ден 246 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за обоена коса Diplona PROFESSIONAL your color регенераторот со масло од јојоба и пантенол ја обвива косата во заштитен слој, кој ја измазнува косата и го задржува сјајот на бојата.
-40%
Затвори

Привремена Боја за Коса

515 ден 309 ден со ДДВ
Сет од 4 парчиња привремена боја за коса
-20%
Затвори

Машинка за Подстрижување – SN609 PRO Wireless Rechargeable

1,200 ден 960 ден со ДДВ
Безжична професионална машинка за потстрижување коса и брада со батерија на полнење
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your volume шампон 600ml (95176)

298 ден 224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за фина и тенка коса Diplona PROFESSIONAL your volume шампонот со пантенол , нежно ја чисти вашата коса кој притоа не го отежнува влакното давајќи и волумен на косата.  
-31%
Затвори

Четка за волумен на коса со огледало

520 ден 360 ден со ДДВ
Ултра практична четка за волумен на коса со огледало од надворешната страна.
-46%
Затвори

Магични Витлери

500 ден 269 ден со ДДВ
Иновативен сет со магични витлери за совршени локни без оштетување на косата
-25%
Затвори

Diplona Professional your nutrition шампон 600ml (95174)

298 ден 224 ден со ДДВ

600ml/ без силикон и парабен / Веган / Погоден  за долга коса

Diplona Professional your nutrition шампонот со пантерол, путер од шија и протеини од пченица.
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your color шампон 600ml (95170)

298 ден 224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за обоена коса Diplona PROFESSIONAL your color шампонот со екстракт од смоква и пантенол нежно ја чисти обоената коса и го одржува сјајот на бојата.
-36%
Затвори

Шноли за Коса

90 ден 58 ден со ДДВ
Сет од дузина метални шноли за коса.
-20%
Затвори

Фен за Коса (1200W)

600 ден 480 ден со ДДВ
Праткичен фен за коса со преклоплива рачка
-50%
Затвори

Пегла за Коса

490 ден 245 ден со ДДВ
Ултра компактна пегла за исправање на косата со керамички плочки
Затвори

Четка за фенирање – PARSA

331 ден со ДДВ
Алуминиумска кружна четка Parsa Beauty
-25%
Затвори

Diplona Professional your oil therapy шампон 600ml (95207)

328 ден 246 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / Погоден за третирана и оштетена коса. Diplona Professional your oil therapy шампонот богат со арганово малсло нежно ја чисти и храни вашата коса.
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your shine шампон 600ml (95178)

298 ден 224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за нормална и не сјајна коса Diplona PROFESSIONAL your shine шампонот со пантенол и ниацинамид нежно ја чисти досадната коса и и дава природен сјај.
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your repair шампон 600ml (95172)

298 ден 224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за сува и оштетена коса Diplona PROFESSIONAL your repair шампонот со протеини од пантенол и пченица нежно ја чисти сувата и оштетена коса, со хранливите материи ја враќа јакоста на влакното.
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 7221GR

1,560 ден 1,370 ден со ДДВ
 • Ултра-лесен дизајн
 • Боја: бела/зелена
 • Приклучна сила : 1800 W
 • 2 брзини
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 7120WH

1,100 ден 980 ден со ДДВ
 • Ултра-лесен дизајн
 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 2000 W
 • 2 брзини
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6600 W

1,200 ден 1,060 ден со ДДВ
 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 2000 W
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Заштита од прегрејување
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6600 V

1,200 ден 1,060 ден со ДДВ
 • Боја: виолетова
 • Приклучна сила : 2000 W
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Заштита од прегрејување
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6600

1,200 ден 1,060 ден со ДДВ
 • Боја: црвена
 • Приклучна сила : 2000 W
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Заштита од прегрејување
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6400 B

720 ден 640 ден со ДДВ
 • Боја: црнo / љиљакова
 • Приклучна сила : 850 W
 • Рачка која се преклопува
 • Вклучен е насочувач за воздух
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6400 V

720 ден 640 ден со ДДВ
 • Боја: црнo / љиљакова
 • Приклучна сила : 850 W
 • Рачка која се преклопува
 • Вклучен е насочувач за воздух
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 40 G

720 ден 640 ден со ДДВ
 • Боја: бело / сина
 • Приклучна сила : 1200 W
 • 2 брзини
 • Вклучен е насочувач за воздух
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 108VT

1,200 ден 1,060 ден со ДДВ
 • Боја: црна/виолетова
 • Заштита од прегрејување
 • Насочувач за воздух и дифузер
 • Приклучна сила : 2000 W