Се прикажуваат сите 14 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
Затвори

Фитогал Специјална Глицеринска Крема

73 ден111 ден со ДДВ
Специјалниот глицерински крем е наменет за нега на испукана, иритирана и сува кожа
Затвори

Фитогал Невен Крема

97 ден199 ден со ДДВ
Невен крема за нега и заштита на сите типови на кожа, особено за сува, чувствителна и оштетена / распукана
Затвори

Фитогал Арган Крема 150мл

210 ден со ДДВ
Арган кремот за раце, тело и лице е наменет за нега на сите типови на кожа
Затвори

Фитогал Пантенол Крема 50мл

133 ден со ДДВ
Пантенол крем за брзо и природно регулирање на влагата од сите типови на кожа
-15%
Затвори

МАСАЖЕР ЗА ПРСТИ

85 ден со ДДВ
Намалете го стресот и релаксирајте се со практичниот масажер за прсти.
-20%
Затвори

Депилатор со Пружина

280 ден со ДДВ
Иновативен депилатор со иноксна пружина
Затвори

Фитодепил Ленти за Депилација (Тело)

285 ден со ДДВ
Лентите за депилација се користат на нормална кожа, без оштетување
Затвори

Фитодепил Ладен Восок за Депилација 150мл

166 ден со ДДВ
FITODEPIL Студениот восок за депилација е направен од 100% природни состојки
Затвори

Фитодепил Топол Восок за Депилација 75мл

139 ден со ДДВ
FITODEPIL Топол восок создава услови за добивање професионални резултати дома
Затвори

Фитодепил Крема за Депилација 80мл

199 ден со ДДВ
FITODEPIL крем за депилација темелно и целосно безболно ги отстранува вишокот влакна од телото
Затвори

Фитогал Крема со Бадемово Масло

72 ден88 ден со ДДВ
Кремот за нега на кожа со бадемово масло за дневна или ноќна нега на нормална, сува, чувствителна и зрела кожа
Затвори

Фитогал Универзална Крема

88 ден140 ден со ДДВ
Универзална крема е наменета за третирање на сите типови на кожа на раце и лице
Затвори

Фитогал Крема за Раце

46 ден129 ден со ДДВ
FITOGAL крем за раце со глицерин и екстракт од камилица