Се прикажуваат 1–24 од 40 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-25%
Затвори

Алатка за Истиснување – Премиум

200 ден 150 ден со ДДВ
Квалитетна алатка со која со леснотија ќе ги исцедите и искористите вашите креми и пасти
-33%
Затвори

Чупалица со вградена ЛЕД светилка

209 ден 140 ден со ДДВ
Иновативна алатка за кубење веѓи (чупалица) со вградена ЛЕД светилка.
-40%
Затвори

Привремена Боја за Коса

515 ден 309 ден со ДДВ
Сет од 4 парчиња привремена боја за коса
-20%
Затвори

Машинка за Подстрижување – SN609 PRO Wireless Rechargeable

1,200 ден 960 ден со ДДВ
Безжична професионална машинка за потстрижување коса и брада со батерија на полнење
-50%
Затвори

Магнетна Штипка за Нос – Nose Clip

399 ден 199 ден со ДДВ
Инвентивна штипка за нос со магнети која значително го намалува хрчењето
-45%
Затвори

Маска за Спиење

199 ден 109 ден со ДДВ
Квалитетна ергономска, пријатна за носење, маска за мирен сон
-78%
Затвори

Уред за Мерење на Маснотии

999 ден 219 ден со ДДВ
Измерете го нивото на маснотии во организмот
-40%
Затвори

Силиконски фиксатор за палецот на стапалото

630 ден 375 ден со ДДВ
Квалитетен сет од 2 силиконски фиксатори со сепаратор за коскена деформација на палецот на стапалото – hallux valgus.
-31%
Затвори

Четка за волумен на коса со огледало

520 ден 360 ден со ДДВ
Ултра практична четка за волумен на коса со огледало од надворешната страна.
-25%
Затвори

Маркер за Белење Заби

300 ден 225 ден со ДДВ
Иновативен маркер за избелување заби
-20%
Затвори

Масажер – Јонизатор

975 ден 780 ден со ДДВ
Ултра практично апаратче масажер со јонизатор
-21%
Затвори

Сет од 2 силиконски штитници за пети

420 ден 330 ден со ДДВ
Квалитетен сет од 2 силиконски штитници за пети.
-50%
Затвори

Корсет

790 ден 395 ден со ДДВ
Високо квалитетен корсет со шест реда челични закачалки
-20%
Затвори

Фен за Коса (1200W)

600 ден 480 ден со ДДВ
Праткичен фен за коса со преклоплива рачка
-50%
Затвори

Пегла за Коса

490 ден 245 ден со ДДВ
Ултра компактна пегла за исправање на косата со керамички плочки
-46%
Затвори

Систем за отсранување на влакна

550 ден 295 ден со ДДВ
Иновативен унисекс систем со вибрации за отсранување на влакна на цело тело.
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 7221GR

1,560 ден 1,370 ден со ДДВ
 • Ултра-лесен дизајн
 • Боја: бела/зелена
 • Приклучна сила : 1800 W
 • 2 брзини
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 7120WH

1,100 ден 980 ден со ДДВ
 • Ултра-лесен дизајн
 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 2000 W
 • 2 брзини
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6600 W

1,200 ден 1,060 ден со ДДВ
 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 2000 W
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Заштита од прегрејување
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6600 V

1,200 ден 1,060 ден со ДДВ
 • Боја: виолетова
 • Приклучна сила : 2000 W
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Заштита од прегрејување
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6600

1,200 ден 1,060 ден со ДДВ
 • Боја: црвена
 • Приклучна сила : 2000 W
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Заштита од прегрејување
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6400 B

720 ден 640 ден со ДДВ
 • Боја: црнo / љиљакова
 • Приклучна сила : 850 W
 • Рачка која се преклопува
 • Вклучен е насочувач за воздух
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6400 V

720 ден 640 ден со ДДВ
 • Боја: црнo / љиљакова
 • Приклучна сила : 850 W
 • Рачка која се преклопува
 • Вклучен е насочувач за воздух
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 40 G

720 ден 640 ден со ДДВ
 • Боја: бело / сина
 • Приклучна сила : 1200 W
 • 2 брзини
 • Вклучен е насочувач за воздух