Најголем избор на опрема за спорт и фитнес со врвен квалитет по најповолни цени.


Najgolem izbor na sport i fitnes oprema so vrven kvalitet po najpovolni ceni.

Се прикажуваат 1–32 од 70 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-10%
Затвори

ТЕГОВИ ЗА НОЗЕ

225 ден540 ден со ДДВ
Високо квалитетни ергономски тегови за нозе и раце.
-20%
Затвори

Премиум Подлога за Јога и Фитнес 10мм (183×61см)

795 ден со ДДВ
Премиум подлога за фитнес, пилатес и јога со дебелина од 1см
-10%
Затвори

Фитнес Чорапи

90 ден со ДДВ
Високо квалитни чорапи специјално дизајнирани за фитнес активности, вежбање, јога и пилатес
-10%
Затвори

Фитнес Тула

270 ден со ДДВ
Високо квалитетни фитнес тули за истегнување, вежбање, јога, пилатес. Изработени од ЕВА пена со висока густина
-20%
Затвори

СТЕГАЧ ЗА ГЛАВА

80 ден со ДДВ
Високо квалитетен стегач за глава.
-51%
Затвори

Воздушна Софа – Lazy Air Bag (240×70СМ)

615 ден со ДДВ
Исклучително практична високо квалитетна воздушна софа дизајнирана за релаксација и уживање.
-25%
Затвори

Фитнес Топка (25см)

150 ден со ДДВ
Високо квалитетна фитнес топка за вежбање, јога и пилатес со дијаметар од 25см
-48%
Затвори

Спортска Mаска

260 ден со ДДВ
Спортска маска идеална за екстремни спортови, велосипедизам, мотоциклизам, алпинизам, итн..
-25%
Затвори

Планинарски Стап за Одење

495 ден со ДДВ
Планинарски стап за одење идеален за планинарење, трекинг и помош при онеспособеност
-30%
Затвори

Држач за Телефон

350 ден со ДДВ
Ултра практичен, иновативен, прилагодлив, флексибилен, магичен држач за мобилен и правење селфи
-50%
Затвори

Појас за Слабеење

495 ден со ДДВ
Високо квалитетен прилагодлив појас за слабеење
-25%
Затвори

Фитнес Топка (75см)

645 ден со ДДВ
Високо квалитетна фитнес топка за вежбање, јога и пилатес со дијаметар од 75см
-30%
Затвори

Појас за правилно држење на рамења и грб

359 ден со ДДВ
Појас за правилно држење на рамењата и грбот
-30%
Затвори

Ранец

299 ден со ДДВ
Ултра практичен мулти функционален ранец изработен од иновативен квалитетен водоотпорен армиран материјал, кој кога ќе се здипли зафаќа многу малку простор
-59%
Затвори

Појас за Лакт – Elbow Pro

230 ден со ДДВ
Високо квалитетен појас – стегач за лактови изработен од растеглива ткаенина збогатена со бакарни јони
-15%
Затвори

Пумпа за Фитнес Топка

55 ден со ДДВ
Прикладна пумпа за помпање топки за јога и фитнес
-28%
Затвори

Торбица Ранец (2во1)

308 ден со ДДВ
Ултра практичен мулти функционален комбиниран торбица-ранец (2во1) изработен од иновативен квалитетен водоотпорен армиран материјал, кој кога ќе се здипли зафаќа многу малку простор.
-30%
Затвори

Заштитна Лента за Кожа

280 ден со ДДВ
Заштитна лента за жуљеви, калуси, воспаленија и натратување на кожата со должина од 5 метри.
-50%
Затвори

Ластици за Вежбање (Сет 5)

875 ден со ДДВ
Сет од 5 високо квалитни ластики за вежбање и истегнување, секој со посебна јачина, изработени од природен латекс
-34%
Затвори

Подлога за Седење

259 ден со ДДВ
Иновативна преклоплива подлога за седење, која може да ја користите насекаде во било кое време
-24%
Затвори

Рачен Паричник

155 ден со ДДВ
Ултра практичен рачен паричник за вашите пари, клучеви и аксесоари
-30%
Затвори

Воздушна Софа со Наслон

1,050 ден со ДДВ
Исклучително практична високо квалитетна воздушна софа со наслон дизајнирана за релаксација и уживање
-34%
Затвори

Појас за Грб и Рамења

585 ден со ДДВ
Квалитетен појас за грб и рамења со арматури
-15%
Затвори

Фитнес Валјак

650 ден со ДДВ
Валјак за вежбање, масажа, јога, пилатес и рехабилитација на мускулите
-25%
Затвори

ШАХ – ТАБЛА (39СМ)

825 ден со ДДВ
Прекрасен дрвен сет со 3 игри во 1, за играње шах, табла и дама. Кутијата е соодветно декорирана и од
-30%
Затвори

Фитнес Справа – Thigh Master

385 ден со ДДВ
Квалитетна фитнес клешта за тонирање, затегнување и обликување на екстремитетите
-40%
Затвори

Фитнес Справа – Multifunction Resistance Bands Set

660 ден со ДДВ
Сет од 5 високо квалитни ластици за вежбање и истегнување, секој со посебна јачина, изработени од природен латекс
-11%
Затвори

Појас за Половина – Back Pro

499 ден со ДДВ
Високо квалитетен појас за половини изработен од ткаенина збогатена со бакарни јони
-20%
Затвори

Фитнес Топка (55см)

520 ден со ДДВ
Високо квалитетна фитнес топка за вежбање, јога и пилатес со дијаметар од 55см
-25%
Затвори

Фитнес Топка (65см)

590 ден со ДДВ
Високо квалитетна фитнес топка за вежбање, јога и пилатес со дијаметар од 65см
-25%
Затвори

Експандер – Chest Pull

390 ден со ДДВ
Квалитетна фитнес справа – Expander за зајакнување на мускулите на цело тело
-50%
Затвори

Мидер Хулахопки

399 ден со ДДВ
Затегнете ги вашите облини инстантно со помош на овој неверојатен производ