Се прикажуваат сите 13 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-20%
Затвори

Репелер за Лебарки

180 ден со ДДВ
Сет од 8 иновативни стапици со кој ќе се ослободите од бубашвабите за секогаш.
-33%
Затвори

Расклоплива Кофа

225 ден490 ден со ДДВ
Ултра практична високо квалитетна портабл расклоплива кофа достапна во 3 големини и во 3 бои.
-20%
Затвори

Инка за Преточување Гориво

120 ден со ДДВ
Ултра практична инвентивна инка за пренос на течности.
-40%
Затвори

Градинарски Ракавици

180 ден со ДДВ
Високо квалитетни градинарски ракавици сои кои рацете секогаш ќе ви бидат заштитени.
-30%
Затвори

Портабл Кофа

295 ден со ДДВ
Ултра практична водоотпорна расклоплива преносна кофа.
-40%
Затвори

Магичен Бастун

960 ден со ДДВ
Иновативен високо квалитетен бастун со вградена лед светилка.
-65%
Затвори

ЛЕД Светилка за Врат

195 ден со ДДВ
Револуционерна ергономска приспособлива ЛЕД светилка која може да ја закачите околу вратот, на главата или да ја прицврстите на велосипедот или покуќнината.
-35%
Затвори

ЛЕД Кинетичка Светилка

195 ден со ДДВ
Револуционерна ЛЕД кинетичка светилка која нема потреба од батерии.
-20%
Затвори

Бастун

200 ден со ДДВ
Бастун - прикладно помагало за одење со рачка.

Смарт Очила

1,750 ден со ДДВ
Поларизирани самоподесувачки bluetooth smart очила со вградени стерео слушалки, микрофон и батерија која се полни преку УСБ.
-15%
Затвори

Репелер за Мравки

590 ден со ДДВ
Сет од 6 иновативни стапици со кој ќе се ослободите од мравките без употреба на опасни хемикалии и инсектициди.
-20%
Затвори

Дождовен Мантил

240 ден со ДДВ
Исклучително практичен ПП ЕВА мантил - кабаница за заштита од дожд или валкање на облеката.
-70%
Затвори

Очила за Ден и Ноќ (2 пара)

295 ден со ДДВ
Два пара квалитетни очила кои може да ги носите и над вашите диоптерски очила, едни за ден, други за ноќ и магла.