Органска орална хигиена од брендовите: BEN & ANNA, RECIPES OF BABUSHKA AGAFIA, PULPE DE VIE, PLANETA ORGANICA, DR.KONOKA’S, TRUE ALCHEMY, ORGANIC SHOP, NATURA SIBERICA, LAVERA, URTEKRAM, NOVEXPERT, ORGANIC KITCHEN.
—————————-
Organska oralna nega od brendovite: BEN & ANNA, RECIPES OF BABUSHKA AGAFIA, PULPE DE VIE, PLANETA ORGANICA, DR.KONOKA’S, TRUE ALCHEMY, ORGANIC SHOP, NATURA SIBERICA, LAVERA, URTEKRAM, NOVEXPERT, ORGANIC KITCHEN.

Се прикажуваат сите 5 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
Затвори

FRESH MINT / ПАСТА ЗА БЕЛЕЕЊЕ НА ЗАБИ ОД НАНЕ – 75 МЛ.

300 ден со ДДВ
БЕЛЕЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД НАНЕ
Затвори

BLACK BIRCH OF SIBERIA / ПАСТА ЗА ЗАБИ ЗА БEЛEEЊE 85 МЛ

220 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • БЕЛЕЕЊЕ СОК ОД СИБИРСКА БРЕЗА • ЈАГЛЕН • КАМИЛИЦА
-20%
Затвори

Mega Smile Black Whitening Soft четка за заби (Сет од 2)

399 ден со ДДВ
Влакна со активен јаглен за сјајни бели заби Малите честички на јаглен во влакната ги отстрануваат дамките и ја полираат глеѓта за посветли и побели заби. Јагленот е помек од глеѓта на забот и дентинот, така што влакната на Black Whitening можат да ги избелат забите без да предизвикаат оштетување. Со само 8 g, Black Whitening е меѓу најлесните четки за заби на пазарот. Нејзината лесна флексибилна рачка исто така спречува преголемо притискање за време на четкањето. За природно бели заби. Содржи: 2 четки за заби Black Whitening  Soft + 1 капаче за патување Производот е достапен во повеќе бои доколку имате преференца за бојата запишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде испратен по случаен избор. (Едната четка е стандардно црна боја)
Затвори

VOLCANIC SALT OF KAMCHATKA / ПАСТА ЗА ЗАБИ ПРОТИВ ЗАБЕН ПЛАК – 85 МЛ.

220 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • БЕЛЕЕЊЕ ВУЛКАНСКИ ПРАВ • ЈАГЛЕН • МОРСКА СОЛ