Органска нега за коса од брендовите: BEN & ANNA, RECIPES OF BABUSHKA AGAFIA, PULPE DE VIE, PLANETA ORGANICA, DR.KONOKA’S, TRUE ALCHEMY, ORGANIC SHOP, NATURA SIBERICA, LAVERA, URTEKRAM, NOVEXPERT, ORGANIC KITCHEN.
——————————————-
Organska nega za kosa od brendovite: BEN & ANNA, RECIPES OF BABUSHKA AGAFIA, PULPE DE VIE, PLANETA ORGANICA, DR.KONOKA’S, TRUE ALCHEMY, ORGANIC SHOP, NATURA SIBERICA, LAVERA, URTEKRAM, NOVEXPERT, ORGANIC KITCHEN.

Се прикажуваат сите 8 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
Затвори

ARGAN & AMLA / ШАМПОН ОД АРГАН И ИНДИСКО ГРОЗЈЕ – 280 МЛ.

305 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ АМЛА • АРГАНОВО МАСЛО • ВОДА ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ
Затвори

ARGAN & AMLA / РЕГЕНЕРАТОР ОД АРГАН И ИНДИСКО ГРОЗЈЕ – 280 МЛ.

265 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ АМЛА • АРГАНОВО МАСЛО • ВОДА ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ
Затвори

REGENERATING / ШАМПОН ЗА ОБНОВА НА СУВА И ФАРБАНА КОСА – 500 МЛ.

360 ден со ДДВ
ОБНОВА • ХИДРАТАЦИЈА ВОДА ОД ВРБИНКА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
Затвори

ANTI-HAIR-LOSS / ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА – 500 МЛ.

360 ден со ДДВ
ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО
-40%
Затвори

COCONUT / ШАМПОН ЗА НОРМАЛНА КОСА ОД КОКОС – 250 МЛ.

279 ден со ДДВ
ХИДРАТАЦИЈА • РЕВИТАЛИЗАЦИЈА АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ НЕКТАР • МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
-40%
Затвори

PURPLE LAVENDER / ШАМПОН ЗА СУВА КОСА ОД ЛАВАНДА – 250 МЛ.

279 ден со ДДВ
СЈАЈНОСТ • ХИДРАТАЦИЈА АЛОЕ ВЕРА • ЛАВАНДА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА
-40%
Затвори

NORDIC BERRIES / ШАМПОН ЗА СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА ОД СКАНДИНАВСКИ БОБИНКИ – 250 МЛ.

279 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА АЛОЕ ВЕРА • ВОЛЧЈИ ТРН • БОРОВИНКА
Затвори

VOLUME / ШАМПОН ЗА ВОЛУМЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА – 500 МЛ.

360 ден со ДДВ
ВОЛУМЕН • ЗАЈАКНУВАЊЕ ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД МАКАДАМИА