Органска козметика за тело брендовите: BEN & ANNA, RECIPES OF BABUSHKA AGAFIA, PULPE DE VIE, PLANETA ORGANICA, DR.KONOKA’S, TRUE ALCHEMY, ORGANIC SHOP, NATURA SIBERICA, LAVERA, URTEKRAM, NOVEXPERT, ORGANIC KITCHEN.
—————————————–
Organska kozmetika za nega na telo od brendovite: BEN & ANNA, RECIPES OF BABUSHKA AGAFIA, PULPE DE VIE, PLANETA ORGANICA, DR.KONOKA’S, TRUE ALCHEMY, ORGANIC SHOP, NATURA SIBERICA, LAVERA, URTEKRAM, NOVEXPERT, ORGANIC KITCHEN.

Се прикажуваат 1–24 од 29 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
Затвори

ARGAN & AMLA / МАСКА ЗА КОСА ОД АРГАН И ИНДИСКО ГРОЗЈЕ – 250 МЛ.

330 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ АМЛА • АРГАНОВО МАСЛО • ВОДА ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / STRAWBERRY VACATION ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ОД ЈАГОДА – 250 МЛ.

320 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА MАСЛО ОД БАДЕМ • БАНАНА • ЈАГОДА
Затвори

ANTI-OX BLUEBERRY / АНТИОКСИДАНТНА ДНЕВНА КРЕМА СО SPF 20 –50 МЛ.

525 ден со ДДВ
ANTI-OX BLUEBERRY / АНТИОКСИДАНТНА ДНЕВНА КРЕМА СО SPF 20 –50 МЛ. ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ ЕКСТРАКТ ОД БОРОВНИЦА • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • НИАЦИНАМИД
Затвори

SUMMER WISH LIST / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 260 МЛ.

250 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА МАНГО • МЕД • БАМБУС
Затвори

NORDIC TIMBER / СОДА ДЕО СТИК ОД КЕДАР – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • КОРЕН ОД ЃУМБИР • МАСЛО ОД КЕДАР
Затвори

RASPBERRY CREAM / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД МАЛИНА И ШЕЌЕР – 250 МЛ.

350 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОБНОВА ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР
Затвори

SKIN SUPER GOOD / RASPBERRY FLUFF КРЕМ-СУФЛЕ ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

440 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА МАЛИНИ • ВАНИЛА • ЕКСТРАКТ ОД БАДЕМ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / LYCHEE BUBBLE GUM ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

340 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ ЈАПОНСКА ЦРЕША • ВАНИЛИН ШЕЌЕР • НАНЕ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / C+ CITRUS ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

340 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ЕКСФОЛИЈАЦИЈА МАНДАРИНА • ЛИМЕТА • РОЗЕВ ГРЕЈПФРУТ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / ANTI-POLLUTION ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.

350 ден со ДДВ
ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ • ХРАНЕЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ АЛОЕ ВЕРА • АВОКАДО • ЗЕЛЕН ЧАЈ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / 100% VITAMINS ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.

350 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ ЗЕЛЕН ЧАЈ • ПАПАЈА • БОСИЛЕК
Затвори

SKIN SUPER GOOD / NO STRESS ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.

350 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА КОКОС • БАНАНА • ИНДИСКИ САПУНСКИ ОРЕВ
Затвори

#corsetcream / МОДЕЛИРАЧКА КРЕМА ЗА ТЕНОК СТРУК – 100 МЛ.

210 ден со ДДВ
ДЕФИНИРАЊЕ • НАМАЛУВАЊЕ НА ВОЛУМЕН ПЧЕЛИН ВОСОК • ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ • КОКОСОВО МАСЛO
Затвори

COCONUT / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА НОРМАЛНА КОЖА ОД КОКОС – 245 МЛ.

450 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА КОКОСОВ НЕКТАР • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / BANANA SPLIT КРЕМ-ПУТЕР ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

440 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ КОКОС • АКАИ БОБИНКИ • БАНАНА
Затвори

CAMERA! ACTION! / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 260 МЛ.

250 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА МАНГО • МАСЛИНОВО МАСЛО • ШИПИНКА
Затвори

REPAIRING / КРЕМА ЗА РАЦЕ ЗА СУВА КОЖА – 75 МЛ.

250 ден со ДДВ
РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА МАСЛО ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ВОДА ОД КАМИЛИЦА • ШЕА ПУТЕР
Затвори

GREEN MATCHA / АНТИЦЕЛУЛИТНО МАСЛО ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) – 100 МЛ.

700 ден со ДДВ
АНТИ-ЦЕЛУЛИТ • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ МАСЛИНОВО МАСЛО • БАДЕМОВО МАСЛО • ЧИЛИ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / HELLO, ALOE ЖЕЛЕ-КРЕМ ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

440 ден со ДДВ
ХИДРАТАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ СОК ОД АЛОЕ ВЕРА • АКАИ БОБИНКИ • МАСЛО ОД АВОКАДО
-30%
Затвори

NO-RINSE / АНТИБАКТЕРИСКИ ГЕЛ ЗА РАЦЕ – 200 МЛ.

189 ден со ДДВ
АНТИБАКТЕРИСКО ДЕЈСТВО • ХРАНЕЊЕ САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО • МАСЛО ОД НАНЕ
-30%
Затвори

NO-RINSE / АНТИБАКТЕРИСКИ ГЕЛ ЗА РАЦЕ – 100 МЛ.

137 ден со ДДВ
АНТИБАКТЕРИСКО ДЕЈСТВО • ХРАНЕЊЕ САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО • МАСЛО ОД НАНЕ
Затвори

PINK GRAPEFRUIT / СОДА ДЕО СТИК ОД ГРЕЈПФРУТ – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • МАСЛО ОД САЛ • ЕКСТРАКТ ОД ГРЕЈПФРУТ
Затвори

PERSIAN LIME / СОДА ДЕО СТИК ОД ЛИМЕТА – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • МАСЛО ОД ЛИМЕТА • ЕКСТРАКТ ОД РУЗМАРИН
Затвори

PROVENCE / СОДА ДЕО СТИК ОД ЛАВАНДА – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЛАВАНДА