Органска козметика за тело брендовите: BEN & ANNA, RECIPES OF BABUSHKA AGAFIA, PULPE DE VIE, PLANETA ORGANICA, DR.KONOKA’S, TRUE ALCHEMY, ORGANIC SHOP, NATURA SIBERICA, LAVERA, URTEKRAM, NOVEXPERT, ORGANIC KITCHEN.
—————————————–
Organska kozmetika za nega na telo od brendovite: BEN & ANNA, RECIPES OF BABUSHKA AGAFIA, PULPE DE VIE, PLANETA ORGANICA, DR.KONOKA’S, TRUE ALCHEMY, ORGANIC SHOP, NATURA SIBERICA, LAVERA, URTEKRAM, NOVEXPERT, ORGANIC KITCHEN.

Се прикажуваат сите 27 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
Затвори

BRAZILIAN COFFEE / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД КАФЕ И ШЕЌЕР – 250 МЛ.

350 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД КАФЕ • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР
Затвори

SKIN SUPER GOOD / C+ CITRUS ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

340 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ЕКСФОЛИЈАЦИЈА МАНДАРИНА • ЛИМЕТА • РОЗЕВ ГРЕЈПФРУТ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / STRAWBERRY VACATION ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ОД ЈАГОДА – 250 МЛ.

320 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА MАСЛО ОД БАДЕМ • БАНАНА • ЈАГОДА
Затвори

#corsetcream / МОДЕЛИРАЧКА КРЕМА ЗА ТЕНОК СТРУК – 100 МЛ.

210 ден со ДДВ
ДЕФИНИРАЊЕ • НАМАЛУВАЊЕ НА ВОЛУМЕН ПЧЕЛИН ВОСОК • ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ • КОКОСОВО МАСЛO
Затвори

SUMMER WISH LIST / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 260 МЛ.

250 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА МАНГО • МЕД • БАМБУС
Затвори

SKIN SUPER GOOD / BANANA SPLIT КРЕМ-ПУТЕР ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

440 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ КОКОС • АКАИ БОБИНКИ • БАНАНА
Затвори

PINK GRAPEFRUIT / СОДА ДЕО СТИК ОД ГРЕЈПФРУТ – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • МАСЛО ОД САЛ • ЕКСТРАКТ ОД ГРЕЈПФРУТ
Затвори

NORDIC TIMBER / СОДА ДЕО СТИК ОД КЕДАР – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • КОРЕН ОД ЃУМБИР • МАСЛО ОД КЕДАР
Затвори

RASPBERRY CREAM / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД МАЛИНА И ШЕЌЕР – 250 МЛ.

350 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОБНОВА ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР
Затвори

KENYAN MANGO / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД МАНГО И ШЕЌЕР – 250 МЛ.

350 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОБНОВА ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД МАНГО • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР
Затвори

SKIN SUPER GOOD / RASPBERRY FLUFF КРЕМ-СУФЛЕ ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

440 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА МАЛИНИ • ВАНИЛА • ЕКСТРАКТ ОД БАДЕМ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / LYCHEE BUBBLE GUM ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

340 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ ЈАПОНСКА ЦРЕША • ВАНИЛИН ШЕЌЕР • НАНЕ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / ANTI-POLLUTION ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.

350 ден со ДДВ
ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ • ХРАНЕЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ АЛОЕ ВЕРА • АВОКАДО • ЗЕЛЕН ЧАЈ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / 100% VITAMINS ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.

350 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ ЗЕЛЕН ЧАЈ • ПАПАЈА • БОСИЛЕК
Затвори

SKIN SUPER GOOD / NO STRESS ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.

350 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА КОКОС • БАНАНА • ИНДИСКИ САПУНСКИ ОРЕВ
Затвори

COCONUT / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА НОРМАЛНА КОЖА ОД КОКОС – 245 МЛ.

450 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА КОКОСОВ НЕКТАР • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
Затвори

CAMERA! ACTION! / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 260 МЛ.

250 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА МАНГО • МАСЛИНОВО МАСЛО • ШИПИНКА
Затвори

REPAIRING / КРЕМА ЗА РАЦЕ ЗА СУВА КОЖА – 75 МЛ.

250 ден со ДДВ
РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА МАСЛО ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ВОДА ОД КАМИЛИЦА • ШЕА ПУТЕР
Затвори

GREEN MATCHA / АНТИЦЕЛУЛИТНО МАСЛО ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) – 100 МЛ.

700 ден со ДДВ
АНТИ-ЦЕЛУЛИТ • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ МАСЛИНОВО МАСЛО • БАДЕМОВО МАСЛО • ЧИЛИ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / HELLO, ALOE ЖЕЛЕ-КРЕМ ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

440 ден со ДДВ
ХИДРАТАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ СОК ОД АЛОЕ ВЕРА • АКАИ БОБИНКИ • МАСЛО ОД АВОКАДО
-30%
Затвори

NO-RINSE / АНТИБАКТЕРИСКИ ГЕЛ ЗА РАЦЕ – 200 МЛ.

189 ден со ДДВ
АНТИБАКТЕРИСКО ДЕЈСТВО • ХРАНЕЊЕ САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО • МАСЛО ОД НАНЕ
-30%
Затвори

NO-RINSE / АНТИБАКТЕРИСКИ ГЕЛ ЗА РАЦЕ – 100 МЛ.

137 ден со ДДВ
АНТИБАКТЕРИСКО ДЕЈСТВО • ХРАНЕЊЕ САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО • МАСЛО ОД НАНЕ
Затвори

PERSIAN LIME / СОДА ДЕО СТИК ОД ЛИМЕТА – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • МАСЛО ОД ЛИМЕТА • ЕКСТРАКТ ОД РУЗМАРИН
Затвори

PROVENCE / СОДА ДЕО СТИК ОД ЛАВАНДА – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЛАВАНДА
Затвори

SKIN SUPER GOOD / REFRESH ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.

350 ден со ДДВ
ОСВЕЖУВАЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА МАРАКУЈА • ПЕПЕРМИНТ • КАЛИНКА • ИНДИСКИ САПУНСКИ ОРЕВ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / ENERGY BOMB ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.

350 ден со ДДВ
СЈАЈНОСТ • ТОНИРАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ МАНДАРИНА • БОСИЛЕК • ГРЕЈПФРУТ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / CHERRY SPLASH ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.

350 ден со ДДВ
ХИДРАТАЦИЈА • ЕЛАСТИЧНОСТ • ОМЕКНУВАЊЕ ЦРЕША • ДОМАТ • АСАИ