Органска козметика од брендовите: BEN & ANNA, RECIPES OF BABUSHKA AGAFIA, PULPE DE VIE, PLANETA ORGANICA, DR.KONOKA’S, TRUE ALCHEMY, ORGANIC SHOP, NATURA SIBERICA, LAVERA, URTEKRAM, NOVEXPERT, ORGANIC KITCHEN.


Organska kozmetika od brendovite: BEN & ANNA, RECIPES OF BABUSHKA AGAFIA, PULPE DE VIE, PLANETA ORGANICA, DR.KONOKA’S, TRUE ALCHEMY, ORGANIC SHOP, NATURA SIBERICA, LAVERA, URTEKRAM, NOVEXPERT, ORGANIC KITCHEN.

Се прикажуваат 1–32 од 88 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
Затвори

KURIL TEA / MOISTURIZING ХИДРАТАНТЕН ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА – 100 МЛ.

605 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА ХИДРОЛАТ ОД КУРИЛСКИ ЧАЈ • СИБИРСКО МАСЛО ОД БОР • ВИТАМИН Е
Затвори

OBLEPIKHA C-BERRICA / ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО ВИТАМИН Ц – 30 МЛ.

360 ден со ДДВ
ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ ВИТАМИН Ц • ХИДРОЛАТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ВИТАМИН А
Затвори

FIRST WRINKLES / THE “RIDES” KILLER КРЕМА ПРОТИВ ПРВИ БРЧКИ

527 ден со ДДВ
ПРОТИВ БРЧКИ • ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ ВОДА ОД МАЛИНА И ЦРНА РИБИЗЛА • ЦВЕТ ОД АКАНТ • МАСЛО ОД ОПУНТИЈА
Затвори

RADIANCE & ENERGY / FRIMOUSSE ПЕНА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ – 125

710 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА ВОДА ОД ДОМАТ • ГРЕЈПФРУТ • ВОДА ОД ЛИМОНОВ БАЛСАМ
Затвори

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ДНЕВНА КРЕМА СО SPF 20 – 50 МЛ.

520 ден со ДДВ
ТОНИРАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА ВИТАМИН Ц • НИАЦИНАМИД • МАСЛО ОД ВОЛЧЈИ ТРН
Затвори

CLEANSER FLUID / МАСЛО ЗА ЛИЦЕ СО “AHA” / “BHA” КИСЕЛИНИ – 3

505 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА AHA КИСЕЛИНИ • BHA КИСЕЛИНИ • САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА
Затвори

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ЕНЕРГЕТСКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ – 30 МЛ.

360 ден со ДДВ
СЈАЈНОСТ • ХИДРАТАЦИЈА ВИТАМИН Ц • ВИТАМИН А • ПЧЕНИЧЕН ПРОТЕИН
Затвори

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц АНТИОКСИДАНТНА КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ – 30 МЛ.

375 ден со ДДВ
РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА ВИТАМИН Ц • ВИТАМИН А • КОФЕИН
Затвори

BRAZILIAN COFFEE / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД КАФЕ И ШЕЌЕР – 250 МЛ.

350 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД КАФЕ • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР
Затвори

ARGAN & AMLA / ШАМПОН ОД АРГАН И ИНДИСКО ГРОЗЈЕ – 280 МЛ.

305 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ АМЛА • АРГАНОВО МАСЛО • ВОДА ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / C+ CITRUS ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

340 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ЕКСФОЛИЈАЦИЈА МАНДАРИНА • ЛИМЕТА • РОЗЕВ ГРЕЈПФРУТ
Затвори

SKIN SUPER GOOD / STRAWBERRY VACATION ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ОД ЈАГОДА – 250 МЛ.

320 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА MАСЛО ОД БАДЕМ • БАНАНА • ЈАГОДА
Затвори

#corsetcream / МОДЕЛИРАЧКА КРЕМА ЗА ТЕНОК СТРУК – 100 МЛ.

210 ден со ДДВ
ДЕФИНИРАЊЕ • НАМАЛУВАЊЕ НА ВОЛУМЕН ПЧЕЛИН ВОСОК • ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ • КОКОСОВО МАСЛO
Затвори

SOPHORA JAPONICA / BALANCING МИЦЕЛАРЕН ЛОСИОН ЗА МРСНА И КОМБИНИРАНА КОЖА – 150 МЛ.

520 ден со ДДВ
МАТ ЕФЕКТ • ПРОЧИСТУВАЊЕ ХАКАШКА СОФОРА • МАСЛО ОД СИБИРСКИ БОР • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
Затвори

SUMMER WISH LIST / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 260 МЛ.

250 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА МАНГО • МЕД • БАМБУС
Затвори

SENSITIV / МЛЕКО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ – 125 МЛ.

590 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА ЕКСТРАКТ ОД АЛОЕ ВЕРА • ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД ХАМАМЕЛИС
Затвори

SKIN SUPER GOOD / BANANA SPLIT КРЕМ-ПУТЕР ЗА ТЕЛО – 360 МЛ.

440 ден со ДДВ
ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ КОКОС • АКАИ БОБИНКИ • БАНАНА
Затвори

TRIO-ZINC / СЕРУМ ПРОТИВ АКНИ И ФЛЕКИ – 7 МЛ.

915 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ЕКСФОЛИЈАЦИЈА ТРИ ВИДА НА ЦИНК • КИНЕСКА ШИСАНДРА • ЕКСТРАКТ ОД АЛГИ
Затвори

FRESH MINT / ПАСТА ЗА БЕЛЕЕЊЕ НА ЗАБИ ОД НАНЕ – 75 МЛ.

300 ден со ДДВ
БЕЛЕЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД НАНЕ
Затвори

MOISTURIZING / МЛЕКО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 200 МЛ.

475 ден со ДДВ
ХИДРАТАЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ МАСЛО ОД СИБИРСКИ БОР • ЕКСТРАКТ ОД БРДЕНКА • ЕКСТРАКТ ОД МЕДУНИКА
Затвори

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ПЕНЛИВ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ – 145 МЛ.

375 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ТОНИРАЊЕ ВИТАМИН Ц • ХИДРОЛАТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН • АХА КИСЕЛИНИ
Затвори

ACTIVES / СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ И КОСА СО “INULIN” 5 % – 30 МЛ.

405 ден со ДДВ
ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ INULIN • ЕКСТРАКТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ЕКСТРАКТ ОД КОПРИВА
Затвори

CLEANSING / ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МРСНА КОЖА – 200 МЛ.

520 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • ХРАНЕЊЕ ХИДРОЛАТ ОД ЖАЛФИЈА • ЕКСТРАКТ ОД ОРИГАНО • СИБИРСКА ОСКОРУША
Затвори

ACTIVES / СЕРУМ СО “AHA” КИСЕЛИНА 5,1% – 30 МЛ.

485 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА АЛФА ХИДРОКСИЛНИ КИСЕЛИНИ • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • СОК ОД АЛОЕ ВЕРА
Затвори

ANTI-OXIDANT / SEX ON THE PEACH МАСКА ЗА ЛИЦЕ ЗА УМОРНА КОЖА – 20 МЛ.

360 ден со ДДВ
РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА ПРАСКА • ПУПКИ ОД БУКА • FUCOCERT®
Затвори

DETOX / MOJI’DETOX МАСКА ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ – 20 МЛ.

350 ден со ДДВ
РЕГЕНЕРАЦИЈА • ДЕТОКСИФИКАЦИЈА • ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ ДИЊА • ДИВ МОРКОВ • FUCOCERT®
Затвори

FIRST WRINKLES / DAÏQUI’RIDES ANTI-AGEING МАСКА ЗА ЛИЦЕ – 20

360 ден со ДДВ
ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА КИВИ • ДУЊА • OSILIFT® • ХИБИСКУС
Затвори

PINK GRAPEFRUIT / СОДА ДЕО СТИК ОД ГРЕЈПФРУТ – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • МАСЛО ОД САЛ • ЕКСТРАКТ ОД ГРЕЈПФРУТ
Затвори

NORDIC TIMBER / СОДА ДЕО СТИК ОД КЕДАР – 60 ГР.

499 ден со ДДВ
ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА СОДА БИКАРБОНА • КОРЕН ОД ЃУМБИР • МАСЛО ОД КЕДАР
Затвори

BLACK BIRCH OF SIBERIA / ПАСТА ЗА ЗАБИ ЗА БEЛEEЊE 85 МЛ

220 ден со ДДВ
ЧИСТЕЊЕ • БЕЛЕЕЊЕ СОК ОД СИБИРСКА БРЕЗА • ЈАГЛЕН • КАМИЛИЦА
Затвори

RASPBERRY CREAM / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД МАЛИНА И ШЕЌЕР – 250 МЛ.

350 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОБНОВА ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР
Затвори

KENYAN MANGO / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД МАНГО И ШЕЌЕР – 250 МЛ.

350 ден со ДДВ
ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОБНОВА ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД МАНГО • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР