Средства за депилација: Ленти, восок. Направени со природни материјали кои се грижат за вашата кожа.


Sredstva za depilacija: Lenti za depilacija, vosok. Napraveni od prirodni materijali koi se grizat za vasata koza

Се прикажуваат сите 6 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
Затвори

Фитодепил Ленти за Депилација (Лице)

181 ден со ДДВ
Лентите за депилација се користат на нормална кожа, без оштетување
Затвори

Фитодепил Топол Восок за Депилација 75мл

139 ден со ДДВ
FITODEPIL Топол восок создава услови за добивање професионални резултати дома
-20%
Затвори

Депилатор со Пружина

280 ден со ДДВ
Иновативен депилатор со иноксна пружина
Затвори

Фитодепил Ленти за Депилација (Тело)

285 ден со ДДВ
Лентите за депилација се користат на нормална кожа, без оштетување
Затвори

Фитодепил Ладен Восок за Депилација 150мл

166 ден со ДДВ
FITODEPIL Студениот восок за депилација е направен од 100% природни состојки
Затвори

Фитодепил Крема за Депилација 80мл

199 ден со ДДВ
FITODEPIL крем за депилација темелно и целосно безболно ги отстранува вишокот влакна од телото