Се прикажуваат сите 9 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-30%
Затвори

ВЛОШКИ ЗА ВИСИНА

350 ден со ДДВ
Станете веднаш повисоки за 5см благодарение на силиконските инзоли за чевли.
-56%
Затвори

Средство за чистење на обувки и чевли со активна формула

219 ден со ДДВ
Направете ги вашите обувки и  чевли како нови со помош на иновативната активна формула на средството за чистење на обувки Top.  Италијански квалитет од 1926
Затвори

Lomax Quick Лак за Чевли со Сунѓер – Неутрална (60мл)

59 ден со ДДВ
Lomax Quick лакот за чевли со сунѓер многу ефикасно ја чисти и заштитува кожата на чевлите
Затвори

TOP Self Shining Liquid Боја за Кондури – Црна (75ml)

89 ден со ДДВ
Течен, осветлувачки и самополиран третман на кожа
-13%
Затвори

Сунѓер за Чистење на Чевли

65 ден со ДДВ
Суѓер за брзо и ефикасно чистење на вашите чевли без разлика на бојата.
-53%
Затвори

Заштитен хидроизолационен спреј за обувки и ташни

285 ден со ДДВ
Заштитете ги вашите обувки и чевли од сите надворешни и внатрешни фактори.  Италијански квалитет од 1926
Затвори

Lomax Quick Лак за Чевли со Сунѓер – Кафеава (60мл)

59 ден со ДДВ
Lomax Quick лакот за чевли со сунѓер многу ефикасно ја чисти и заштитува кожата на чевлите
Затвори

Lomax Quick Лак за Чевли со Сунѓер – Црна (60мл)

59 ден со ДДВ
Lomax Quick лакот за чевли со сунѓер многу ефикасно ја чисти и заштитува кожата на чевлите
Затвори

TOP Self Shining Liquid Боја за Кондури – Неутрална (75ml)

89 ден со ДДВ
Течен, осветлувачки и самополиран третман на кожа