Целосна програма на производи за нега, произведени од природни материјали кои се грижат за вас.


Celosna programa na proizvodi za nega, proizvedeni od prirodni materijali koi se grizat za vas.

Се прикажува 1–24 од 71 резултат

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-25%
Затвори

Алатка за Истиснување – Премиум

200 ден 150 ден со ДДВ
Квалитетна алатка со која со леснотија ќе ги исцедите и искористите вашите креми и пасти
Затвори

Фитогал Арган Крема 150мл

210 ден со ДДВ
Арган кремот за раце, тело и лице е наменет за нега на сите типови на кожа
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your color регенератор 600ml (95171)

328 ден 246 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за обоена коса Diplona PROFESSIONAL your color регенераторот со масло од јојоба и пантенол ја обвива косата во заштитен слој, кој ја измазнува косата и го задржува сјајот на бојата.
-40%
Затвори

Привремена Боја за Коса

515 ден 309 ден со ДДВ
Сет од 4 парчиња привремена боја за коса
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your volume шампон 600ml (95176)

298 ден 224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за фина и тенка коса Diplona PROFESSIONAL your volume шампонот со пантенол , нежно ја чисти вашата коса кој притоа не го отежнува влакното давајќи и волумен на косата.  
-31%
Затвори

Четка за волумен на коса со огледало

520 ден 360 ден со ДДВ
Ултра практична четка за волумен на коса со огледало од надворешната страна.
-30%
Затвори

Заштитна Лента за Кожа

400 ден 280 ден со ДДВ
Заштитна лента за жуљеви, калуси, воспаленија и натратување на кожата со должина од 5 метри.
Затвори

Павлогал Маст 125мл

99 ден со ДДВ
Павлогал® маст за бебиња и деца
-46%
Затвори

Магични Витлери

500 ден 269 ден со ДДВ
Иновативен сет со магични витлери за совршени локни без оштетување на косата
-25%
Затвори

Diplona Professional your nutrition шампон 600ml (95174)

298 ден 224 ден со ДДВ

600ml/ без силикон и парабен / Веган / Погоден  за долга коса

Diplona Professional your nutrition шампонот со пантерол, путер од шија и протеини од пченица.
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your color шампон 600ml (95170)

298 ден 224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за обоена коса Diplona PROFESSIONAL your color шампонот со екстракт од смоква и пантенол нежно ја чисти обоената коса и го одржува сјајот на бојата.
-36%
Затвори

Шноли за Коса

90 ден 58 ден со ДДВ
Сет од дузина метални шноли за коса.
-20%
Затвори

Ракавици – Еднократни (Сет 50)

100 ден 80 ден со ДДВ
Сет од 100 заштитни ракавици (50 пара) за еднократна употреба
Затвори

Четка за фенирање – PARSA

331 ден со ДДВ
Алуминиумска кружна четка Parsa Beauty
Затвори

TOP Self Shining Liquid Боја за Кондури – Црна (75ml)

89 ден со ДДВ
Течен, осветлувачки и самополиран третман на кожа
-21%
Затвори

Dusch Das Гел за Туширање (Young Style Fruitylicious)

124 ден 98 ден со ДДВ
Гел за туширање за млади од колекцијата на Dusch Das производите
-56%
Затвори

Средство за чистење на обувки и чевли со активна формула

500 ден 219 ден со ДДВ
Направете ги вашите обувки и  чевли како нови со помош на иновативната активна формула на средството за чистење на обувки Top.  Италијански квалитет од 1926
Затвори

L’OCO Лабело (Јагода)

55 ден со ДДВ
L'OCO се комбинација на ефективни омекнувачи и егзотични ароми
Затвори

Фитогал Невен Крема

97 ден199 ден со ДДВ
Невен крема за нега и заштита на сите типови на кожа, особено за сува, чувствителна и оштетена / распукана
-50%
Затвори

Мидер Хулахопки

799 ден 399 ден со ДДВ
Затегнете ги вашите облини инстантно со помош на овој неверојатен производ
-25%
Затвори

Diplona Professional your oil therapy шампон 600ml (95207)

328 ден 246 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / Погоден за третирана и оштетена коса. Diplona Professional your oil therapy шампонот богат со арганово малсло нежно ја чисти и храни вашата коса.
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your shine шампон 600ml (95178)

298 ден 224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за нормална и не сјајна коса Diplona PROFESSIONAL your shine шампонот со пантенол и ниацинамид нежно ја чисти досадната коса и и дава природен сјај.
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your repair шампон 600ml (95172)

298 ден 224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за сува и оштетена коса Diplona PROFESSIONAL your repair шампонот со протеини од пантенол и пченица нежно ја чисти сувата и оштетена коса, со хранливите материи ја враќа јакоста на влакното.
-20%
Затвори

Депилатор со Пружина

350 ден 280 ден со ДДВ
Иновативен депилатор со иноксна пружина