Целосна програма на производи за нега, произведени од природни материјали кои се грижат за вас.


Celosna programa na proizvodi za nega, proizvedeni od prirodni materijali koi se grizat za vas.

Се прикажуваат 1–32 од 82 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
Затвори

Павлогал Маст 250мл

164 ден со ДДВ
Павлогал® маст за бебиња и деца
-48%
Затвори

Спортска Mаска

260 ден со ДДВ
Спортска маска идеална за екстремни спортови, велосипедизам, мотоциклизам, алпинизам, итн..
Затвори

Фитогал Специјална Глицеринска Крема

73 ден111 ден со ДДВ
Специјалниот глицерински крем е наменет за нега на испукана, иритирана и сува кожа
-25%
Затвори

Чепкалки со Забен Конец

60 ден со ДДВ
Сет од 25 мултинаменски чепкалки со забен конец
-59%
Затвори

Појас за Лакт – Elbow Pro

230 ден со ДДВ
Високо квалитетен појас – стегач за лактови изработен од растеглива ткаенина збогатена со бакарни јони
-30%
Затвори

Појас за правилно држење на рамења и грб

359 ден со ДДВ
Појас за правилно држење на рамењата и грбот
-30%
Затвори

Заштитна Лента за Кожа

280 ден со ДДВ
Заштитна лента за жуљеви, калуси, воспаленија и натратување на кожата со должина од 5 метри.
Затвори

Фитогал Невен Крема

97 ден199 ден со ДДВ
Невен крема за нега и заштита на сите типови на кожа, особено за сува, чувствителна и оштетена / распукана
-34%
Затвори

Појас за Грб и Рамења

585 ден со ДДВ
Квалитетен појас за грб и рамења со арматури
-29%
Затвори

Појас за Глужд

399 ден со ДДВ
Високо квалитетен појас – стегач со патент за зглобот помеѓу стапалото и потколеницата
-30%
Затвори

Појаси за Стапала

359 ден со ДДВ
Ултра практични стегачи за стапала, кои дават компресија, подршка и ги релаксираат стапалата
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your volume шампон 600ml (95176)

224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за фина и тенка коса Diplona PROFESSIONAL your volume шампонот со пантенол , нежно ја чисти вашата коса кој притоа не го отежнува влакното давајќи и волумен на косата.  
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your repair шампон 600ml (95172)

224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за сува и оштетена коса Diplona PROFESSIONAL your repair шампонот со протеини од пантенол и пченица нежно ја чисти сувата и оштетена коса, со хранливите материи ја враќа јакоста на влакното.
-22%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your repair регенератор 600ml (95173)

255 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за сува и оштетена коса Diplona PROFESSIONAL your repair регенераторот со пантенол и протеини од пченица ја обвива косата во заштитен слој, кој ја измазнува површината и ја храни и зајакнува вашата коса.
-40%
Затвори

Фитнес Масажер

450 ден со ДДВ
Иновативен комбиниран фитнес масажер со ролери
-25%
Затвори

Маска за Ладење

150 ден со ДДВ
Иновативна маска со гел за релаксација и одмор на очите
-46%
Затвори

Магични Витлери

269 ден со ДДВ
Иновативен сет со магични витлери за совршени локни без оштетување на косата
-25%
Затвори

Diplona Professional your oil therapy шампон 600ml (95207)

246 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / Погоден за третирана и оштетена коса. Diplona Professional your oil therapy шампонот богат со арганово малсло нежно ја чисти и храни вашата коса.
-11%
Затвори

Појас за Половина – Back Pro

499 ден со ДДВ
Високо квалитетен појас за половини изработен од ткаенина збогатена со бакарни јони
-30%
Затвори

Ремен со Џебови

350 ден со ДДВ
Ултра практичен ремен со џебови за аксесоари, достапен во повеќе бои

Diplona Professional your oil therapy регенератор 600ml (95208)

261 ден со ДДВ

600ml/ без силикон и парабен / Веган / Погоден  за слаба, тенка и третирана коса

Diplona Professional your oil therapy регенераторот богат со арганово малсло ја обвива косата во заштитен слој, кој ја храни и заштитува косата.
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your color регенератор 600ml (95171)

246 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за обоена коса Diplona PROFESSIONAL your color регенераторот со масло од јојоба и пантенол ја обвива косата во заштитен слој, кој ја измазнува косата и го задржува сјајот на бојата.
-56%
Затвори

Средство за чистење на обувки и чевли со активна формула

219 ден со ДДВ
Направете ги вашите обувки и  чевли како нови со помош на иновативната активна формула на средството за чистење на обувки Top.  Италијански квалитет од 1926
Затвори

Фитогал Антицелулитен Гел

240 ден303 ден со ДДВ
Фитогал антицелулитниот гел содржи напредна формула на кофеин и екстракти од ѓумбир, коњски костен, рузмарин и бршлен
Затвори

Фитогал Арган Крема 150мл

210 ден со ДДВ
Арган кремот за раце, тело и лице е наменет за нега на сите типови на кожа
Затвори

Фитогал Пантенол Крема 50мл

133 ден со ДДВ
Пантенол крем за брзо и природно регулирање на влагата од сите типови на кожа
Затвори

Фитогал Крема за Раце

46 ден129 ден со ДДВ
FITOGAL крем за раце со глицерин и екстракт од камилица
-25%
Затвори

Diplona Professional your nutrition шампон 600ml (95174)

224 ден со ДДВ

600ml/ без силикон и парабен / Веган / Погоден  за долга коса

Diplona Professional your nutrition шампонот со пантерол, путер од шија и протеини од пченица.
-20%
Затвори

СТЕГАЧ ЗА ЗГЛОБ (СЕТ2)

80 ден со ДДВ
Сет од 2 стегачи за зглоб на рака.
-20%
Затвори

СТЕГАЧ ЗА КОЛЕНО (СЕТ2)

240 ден со ДДВ
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your color шампон 600ml (95170)

224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за обоена коса Diplona PROFESSIONAL your color шампонот со екстракт од смоква и пантенол нежно ја чисти обоената коса и го одржува сјајот на бојата.
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your shine регенератор 600ml (95179)

246 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за нормална и не сјајна коса Diplona PROFESSIONAL your shine регенераторот шампонот со пантенол и ниацинамид ја храни досадната коса и и дава природен сјај.