Се прикажуваат 1–24 од 124 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-30%
Затвори

Самолеплива фолија – M97

270 ден 188 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на дрвена текстура.
-45%
Затвори

ЛЕД Светилка на Допир

290 ден 159 ден со ДДВ
Револуционерна ЛЕД светилка која се вклучува и исклучива на допир
-30%
Затвори

Самолеплива фолија – M91

270 ден 188 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на дрвена текстура.

Нано Гума Ролна

260 ден 159 ден со ДДВ
Револуционерна леплива лента од нано гума, која може да ја користите користите повторно и повторно..
-30%
Затвори

Самолеплива фолија – M94

270 ден 188 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на дрвена текстура.
-30%
Затвори

Самолеплива фолија – M95

270 ден 188 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на дрвена текстура.

Самолеплива фолија – M92

270 ден 188 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на дрвена текстура.
-29%
Затвори

Влошки за Мебел

120 ден 85 ден со ДДВ
Нелизгави самолепливи влошки за заштита на вашиот мебел и под.

Термометар – Хигрометар

540 ден 398 ден со ДДВ
Комбиниран дигитален мерач на температура, влажност со часовник, тајмер, аларм и календар.
-24%
Затвори

Јонизатор – Прочистувач на Воздух

999 ден 759 ден со ДДВ
Освежувач на воздух кој ги јонизира и нетурализира вирусите, бактериите, ПМ2.5 честички и непријатните мириси
-30%
Затвори

Самолеплива фолија – M93

270 ден 188 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на дрвена текстура.
-20%
Затвори

Организатор за Фиока

210 ден 169 ден со ДДВ
Ултра практичен прилагодлив организатор за фиоки
-25%
Затвори

Тепалка за инсекти

60 ден 45 ден со ДДВ
Практична пластична тепалка за муви, комарци, пеперутки, и други инсекти.
Затвори

Лепак UFO

22 ден со ДДВ
Течен лепак UFO во пакување од 20мл.
-30%
Затвори

Тајна Фиока

500 ден 350 ден со ДДВ
Ултра практична дискретна портабл тајна фиока за аксесоари
-25%
Затвори

Масажер – Подлога

3,999 ден 2,999 ден со ДДВ
Ултра практична луксузна подлога за масирање на цело тело со различни функции и топлина
-20%
Затвори

Нелизгава Подлога од Нано Гума

199 ден 159 ден со ДДВ
нти слип подлога од нано гума, која може да ја користите користите повторно и повторно..
-30%
Затвори

Самолеплива фолија – M96

270 ден 188 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на дрвена текстура.
-34%
Затвори

Фиџет коцка за ослободување од стрес

590 ден 390 ден со ДДВ
Иновативна фиџет коцка за ослободување од стресот и напнатоста, а и децата ја обожуваат за играње.
-12%
Затвори

Сет од 100 алкохолни марамчиња за дезинфекција

300 ден 264 ден со ДДВ
Сет од 100 памучни алкохолни марамчиња натопени во 70% изопропил алкохол, идеални за чистење и дезинфекција на вашите предмети и аксесоари.
-25%
Затвори

Алатка за Лепливи Траки

100 ден 75 ден со ДДВ
Алатка – диспензер за нанесување и сечење самолепливи ленти и селотејп
-50%
Затвори

Метален Скалпер

50 ден 25 ден со ДДВ
Високо квалитетен компактен метален скалпер изработен од нерѓосувачки челик