Градинарски алат од реномираниот бренд Bosch, Машинки за шишање трева, Тримери, Перачи под притисок, Електрични пили, Електрични ножици за жива ограда, Акумулаторски ножици,

Се прикажуваат сите 5 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-25%
Затвори

АЛАТКА ЗА СОБИРАЊЕ ПЛОДОВИ

330 ден со ДДВ
Иновативна алатка за собирање овошје без да се качите на дрвото.
-60%
Затвори

ТРАМБУЛИНА СО МРЕЖА (140СМ)

3,995 ден со ДДВ
Детска трамболина со заштитна мрежа.
-50%
Затвори

Универзален Џогер

350 ден со ДДВ
Чистете квалитетно со елеганција на сите можни површини со иновативниот универзален џогер
-30%
Затвори

ШАТОР

1,680 ден со ДДВ
Високо квалитетен шатор за 2 особи.
-40%
Затвори

ШАТОР

2,395 ден со ДДВ
Високо квалитетен шатор за 3-4 особи со дезен камуфлажа.