Огромен избор на апарати за лична хигиена. Пегли за коса, Обликувачи за коса, Фенови, Машинки за шишање, Машинки за бричење, Епилатор, Депилатори, Електрични Четки за заби. Од брендовите: Bosch, Sencor.
————————————————–

Ogromen izbor na aparati za licna higiena. Pegli za kosa, Oblikuvaci za kosa, Fenovi, Masinki za sisanje, Masinki za bricenje, Elektricni cetki, Epilatori, Depilatori. Od brendovite Bosch, Sencor

Се прикажуваат сите 30 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-20%
Затвори

Машинка за Подстрижување – SN609 PRO Wireless Rechargeable

960 ден со ДДВ
Безжична професионална машинка за потстрижување коса и брада со батерија на полнење
-15%
Затвори

Ласерски Чешел за Растење Коса

1,699 ден со ДДВ
Ласерски масажер за растење коса + бонус голем сет за лична хигиена
-11%
Затвори

SENCOR Тример за влакна SNC 101

638 ден со ДДВ
SENCOR Тример за влакна SNC 101
 • Отстранува влакна од уши и нос
 • 2 променливи глави
 • Тример од нерѓосувачки челик
 • Сетот вклучува:четка за чистење,постоље,1 х АА батерија
-12%
Затвори

SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

813 ден со ДДВ
 • Боја: Црна/Виолетова
 • Округла четка со мешани четкици
 • Заштита од прегрејување
 • Јачина : 400 W
-20%
Затвори

Машинка за Подстрижување – SN7578 PRO

790 ден со ДДВ
Професионална машинка за потстрижување коса и брада
-14%
Затвори

CLATRONIC Апарат за шишање HSM 3430

640 ден со ДДВ
CLATRONIC Апарат за шишање HSM 3430 – Прецизна глава – Сечила од нерѓосувачки челик – Подесување на должината на стрижење – Ергономски обликувана
-10%
Затвори

SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK

1,156 ден со ДДВ
SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK
 • Две глави за бричење
 • Отстранлива глава за полесно чистење
 • Вклучени додатоци:кабел за полнење,заштитен капак,четка
 • Јачина :2 W
-12%
Затвори

SENCOR Сет за шишање SHP 8305BK

2,913 ден со ДДВ
– Може да се користи и додека се полни – 12 додатоци (за нос, брада и коса) – Време на работа до 60 минути со полна батерија – Технологија за брзо полнење, спремна за употреба за 2 часа
-10%
Затвори

SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL

788 ден со ДДВ
 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Подесување на сечилото
 • 4 додатоци
 • Додатен прибор:четкица,ножици,чешел,масло за подмачкување
-12%
Затвори

SENCOR Пегла за коса SHI 3100VT

1,863 ден со ДДВ
– 5 температури 150/170/190/220/230 ° C – Титаниумска површина на металните плочки – Тенок дизајн – Должина на кабел 180 cm
-10%
Затвори

SENCOR Пегла за коса SHI 131

700 ден со ДДВ
 • Боја: Темно сива
 • Брзо загревање
 • Температура до 200°C
 • Јачина : 40 W
-20%
Затвори

Фен за Коса (1200W)

480 ден со ДДВ
Праткичен фен за коса со преклоплива рачка
Затвори

Mega Smile Sonic Black Whitening II Маслено Црна.

5,999 ден со ДДВ
Побели заби благодарение на ACP и хидродинамичката соничка технологија Моќната сонична технологија создава пулсирачки проток на течности кои пристапуваат и до најтесните простори меѓу забите. Со 42.000 потези со четката во минута,SONIC BLACK WHITENING II го елиминира забниот камен и ги отстранува дамките без да ја оштети глеѓта. Нејзината глава за двојно чистење чисти два заба истовремено за поефикасна рутина за четкање на забите. – 4 режими на чистење: СЕНЗИТИВНО, ИНТЕНЗИВНО, Длабоко чистење, полирање – Мемориска функција за основен режим – Одделно копче за промена на режим – Тајмер за четкање квандранти во интервали – Швајцарскиот дизајн лежи удобно во вашата рака – СЕ и ГС сертифицирани Особено се препорачува за оние кои сакаат побели и поздрави заби. Содржина: 1 основа (маслено црна), 2 Black Whitening глави за четки, полнач и прирачник.
-20%
Затвори

Mega Smile Black Whitening четка за заби (Сет од 2)

399 ден со ДДВ
Влакна со активен јаглен за сјајни бели заби Малите честички на јаглен во влакната ги отстрануваат дамките и ја полираат глеѓта за посветли и побели заби. Јагленот е помек од глеѓта на забот и дентинот, така што влакната на Black Whitening можат да ги избелат забите без да предизвикаат оштетување. Со само 8 g, Black Whitening е меѓу најлесните четки за заби на пазарот. Нејзината лесна флексибилна рачка исто така спречува преголемо притискање за време на четкањето. За природно бели заби. Содржи: 2 четки за заби Black Whitening + 1 капаче за патување Производот е достапен во повеќе бои доколку имате преференца за бојата запишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде испратен по случаен избор. (Едната четка е стандардно црна боја)
-12%
Затвори

SENCOR Фигаро за коса SHS 7401WH

1,749 ден со ДДВ
– Моќ 1000 W – Тип – Фигаро со врел воздух – 3 додатоци кои се менуваат – Копче за ладен воздух
-12%
Затвори

SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

1,025 ден со ДДВ
 • Боја: Црна/Виолетова
 • Брзо загревање
 • Температура од 140 до 200°C
 • Јачина : 13 W
-12%
Затвори

SENCOR Апарат за шишање SHP 4302RD

1,624 ден со ДДВ
– Работи на батерија – Ултра тивор и брз мотор – Егрономска рачка
-12%
Затвори

SENCOR Апарат за шишање SHP 3301BL

1,374 ден со ДДВ
– Работи на батерија – Ултра тивор и брз мотор – Егрономска рачка
-12%
Затвори

SENCOR Пегла за коса SHI 1100BK

1,288 ден со ДДВ
– Брзо загревање – Титаниумска подлога на металните плочки за пеглање – Тенок дизајн – Две температури: 180 and 200 ° C
-10%
Затвори

SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

700 ден со ДДВ
 • Боја: Црна
 • 2 електронски температури
 • Температура од 140 до 200°C
 • Брзо загревање
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 7221GR

1,713 ден со ДДВ
 • Ултра-лесен дизајн
 • Боја: бела/зелена
 • Приклучна сила : 1800 W
 • 2 брзини
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 7120WH

1,225 ден со ДДВ
 • Ултра-лесен дизајн
 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 2000 W
 • 2 брзини
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6600 W

1,325 ден со ДДВ
 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 2000 W
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Заштита од прегрејување
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6600 V

1,325 ден со ДДВ
 • Боја: виолетова
 • Приклучна сила : 2000 W
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Заштита од прегрејување
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6600

1,325 ден со ДДВ
 • Боја: црвена
 • Приклучна сила : 2000 W
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Заштита од прегрејување
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6400 B

800 ден со ДДВ
 • Боја: црнo / љиљакова
 • Приклучна сила : 850 W
 • Рачка која се преклопува
 • Вклучен е насочувач за воздух
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 6400 V

800 ден со ДДВ
 • Боја: црнo / љиљакова
 • Приклучна сила : 850 W
 • Рачка која се преклопува
 • Вклучен е насочувач за воздух
-11%
Затвори

SENCOR Фен SHD 40 G

800 ден со ДДВ
 • Боја: бело / сина
 • Приклучна сила : 1200 W
 • 2 брзини
 • Вклучен е насочувач за воздух
-12%
Затвори

SENCOR Фен SHD 108VT

1,325 ден со ДДВ
 • Боја: црна/виолетова
 • Заштита од прегрејување
 • Насочувач за воздух и дифузер
 • Приклучна сила : 2000 W
-20%
Затвори

Машинка за Подстрижување – SN125 PRO Wireless Rechargeable

880 ден со ДДВ
Безжична професионална машинка за потстрижување коса и брада со батерија на полнење