Електронски уреди и мали домашни апарати од реномирани брендови по најповолни цени. Sencor, Bosch….


Elektronski uredi i mali domasni aparati od renomirani brendovi  po najpovolni ceni. Sencor, Bosch…

Се прикажуваат 1–32 од 142 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-35%
Затвори

Заштита за клима уреди

875 ден со ДДВ
Иновативен штитник против директна изложеност од дување на климатизерот.

Организатор – Држач за Далечински

199 ден со ДДВ
Ултра практичен организатор држач за чување далечински управувачи
-10%
Затвори

ПЕНА ЗА ЧИСТЕЊЕ КЛИМА УРЕД

495 ден со ДДВ
Иновативен спреј со пена за чистење на сите видови клима уреди, климатизери и вентилација.
-28%
Затвори

Приврзок со Локатор – Whistle Key-Finder

159 ден со ДДВ
Свирнете и најдете ги клучевите. Ултра практичен привозок со сензор за свирка
-44%
Затвори

ЛЕД Компактна Светилка

150 ден со ДДВ
Револуционирана компактна а можна, водоотпорна ергономска ЛЕД светилка со приврзок
-24%
Затвори

Јонизатор – Прочистувач на Воздух

759 ден со ДДВ
Освежувач на воздух кој ги јонизира и нетурализира вирусите, бактериите, ПМ2.5 честички и непријатните мириси
-35%
Затвори

Држач за Мобилен и Таблет

100 ден со ДДВ
Ултра практичен држач за мобилен или помал таблет
-50%
Затвори

Појас за Слабеење

495 ден со ДДВ
Високо квалитетен прилагодлив појас за слабеење
-12%
Затвори

SENCOR ТВ држачи SHT B360

1,249 ден со ДДВ
 • Држач за телевизор
 • Боја : црна
 • Тежина на тв до 20 kg
 • Големина на екран 13-55“
-50%
Затвори

Нано Гума Држач (Триаголник)

129 ден со ДДВ
Револуционерна леплива подлога од нано гел, која може да ја користите користите повторно и повторно..
-20%
Затвори

ЛЕД ПОП-АП СВЕТИЛКА

240 ден со ДДВ
Револуционерна Поп-Ап ЛЕД светилка која може да се користи за безброј намени.
-23%
Затвори

SENCOR Мини чистач SLR 33

436 ден со ДДВ
SENCOR Мини чистач SLR 33
 • Мини чистач за отстранување на ивки
 • Го обновува изгледот на ткаенината
 • Голем метален филтер
 • Голем прозирен контејнер
-12%
Затвори

SENCOR Будилник SDC 4400W

1,356 ден со ДДВ
 • Радио будилник
 • Боја: бела
 • USB полнач
 • Двоен аларм
-15%
Затвори

МИНИ ПРАВОСМУКАЛКА

230 ден со ДДВ
Практична мини правосмукалка идеална за тастатура која се напојува со УСБ кабел.
-12%
Затвори

SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL

2,350 ден со ДДВ
SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL
 • Боја : жолт
 • Одстранува и до 99% бактерии
 • Моќност : 900-1500W
 • Капацитет на резервоар: 350 ml
-12%
Затвори

SENCOR Машина за режење SFS 4050SS

5,725 ден со ДДВ
– Отстранлив челичен диск за режење (дијаметар 190 мм) – Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм) – Интегриран заштитник за прстите
-12%
Затвори

SENCOR Антена SDA 610

1,625 ден со ДДВ
 • Надворешна антена
 • Боја: силвер
 • Бучност 35 dВ
 • Електричен отпор 75 Ohm
-20%
Затвори

Машинка за Подстрижување – SN609 PRO Wireless Rechargeable

960 ден со ДДВ
Безжична професионална машинка за потстрижување коса и брада со батерија на полнење
-12%
Затвори

SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP

1,124 ден со ДДВ
 • Боја: црна
 • Моќност на грејачот: 320-380 W
 • Капацитет до 7 јајца
 • Одстранлив капак за лесно чистење
-20%
Затвори

Ѕиден Држач за TV (40″-80″)

780 ден со ДДВ
Прикладен ѕиден држач за телевизор. Wall Mount for (LED, LCD PLASMA, PDP) FLAT TV
-15%
Затвори

Ласерски Чешел за Растење Коса

1,699 ден со ДДВ
Ласерски масажер за растење коса + бонус голем сет за лична хигиена
-50%
Затвори

Неутрализатор на Убоди

999 ден со ДДВ
Иновативно апаратче кое ги неутрализира убодите од комарците и другите инсекти
Затвори

Камперска ламба TENT

308 ден со ДДВ
Камперска ламба Tent Направена е од метално куќиште и лед светло. Компактен и одличен дизајн. Едноставно за употреба, со само еден допир можете да ја склопите. Изработена од не рѓосувачки челик и пластичен капак отпорен на вода.
-12%
Затвори

BOMANN Кујнска вага KW 1416 CB

820 ден со ДДВ
BOMANN Кујнска вага KW 1416 CB
 • Боја : сива
 • Мери тежина до 5кг
 • Голем ЛЦД дисплеј
 • Функција – Tara
-12%
Затвори

BOMANN Фритеза голема FR 2223CB

2,390 ден со ДДВ
BOMANN Фритеза голема FR 2223CB
 • Фритеза со ладно куќиште
 • Прилагодлив термостат
 • Капак со филтер и прозорец
 • Сила : 1800 W

SENCOR Будилник SRC 136B

1,325 ден со ДДВ
SENCOR Будилник SRC 136B
 • Радио будилник
 • Боја: црна
 • PLL FM радио
 • 0,6 ” LED дисплеј (1,5 см)
-11%
Затвори

SENCOR Тример за влакна SNC 101

638 ден со ДДВ
SENCOR Тример за влакна SNC 101
 • Отстранува влакна од уши и нос
 • 2 променливи глави
 • Тример од нерѓосувачки челик
 • Сетот вклучува:четка за чистење,постоље,1 х АА батерија
-12%
Затвори

SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

813 ден со ДДВ
 • Боја: Црна/Виолетова
 • Округла четка со мешани четкици
 • Заштита од прегрејување
 • Јачина : 400 W
-12%
Затвори

SENCOR ТВ држачи SHT B331

624 ден со ДДВ
 • Држач за телевизор
 • Боја : црна
 • Фиксен челичен
 • Големина на екран 13-40“
-12%
Затвори

SENCOR Мелница за кафе SCG 1050WH

1,188 ден со ДДВ
 • Боја : бела
 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Лесно управување
 • Капацитет на садот за мелење: 50 g
-20%
Затвори

Машинка за Подстрижување – SN7578 PRO

790 ден со ДДВ
Професионална машинка за потстрижување коса и брада
-20%
Затвори

Ѕиден Држач за TV (14″-24″)

380 ден со ДДВ
Прикладен ѕиден држач за телевизор. Wall Mount for (LED, LCD PLASMA, PDP) FLAT TV