Најголем избор на сталажи и гардеробери, врвен квалитет по најповолни цени.


Najgolem izbor na stalazi i garderoberi, vrven kvalitet po najpovolni ceni.

 

Се прикажува 1–24 од 31 резултат

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-21%
Затвори

Сталажа за Обувки – Elegance Pro

990 ден 785 ден со ДДВ
Ултра практична елегантна сталажа за чевли и реквизити на 5 нивоа.
-20%
Затвори

Организатор за Фиока

210 ден 169 ден со ДДВ
Ултра практичен прилагодлив организатор за фиоки
-10%
Затвори

Подвижно Постолје

1,100 ден 990 ден со ДДВ
Мултинаменскo прилагодливо постолје со тркала

Прилагодлива Сталажа

980 ден 735 ден со ДДВ
Иновативна универзална сталажа со прилагодливи димензии
-20%
Затвори

Сталажа 4 (Grey)

1,100 ден 880 ден со ДДВ
Ултра практична универзална сталажа со сива боја која одлично ќе се вклопи во секој ентериер
-20%
Затвори

Сталажа за Перална

1,900 ден 1,520 ден со ДДВ
Ултра практична високо квалитетна универзална сталажа за организација на просторот над вашата машина за перење алишта
-50%
Затвори

Организатор за Шминки

400 ден 199 ден со ДДВ
Ултра практичен организатор кутија за вашите, кармини, лакови, маскари, пудри, итн..
-20%
Затвори

Сталажа за Тоалет

1,850 ден 1,480 ден со ДДВ
Ултра практична високо квалитетна универзална сталажа за организација на просторот над вашата WC школка
-30%
Затвори

Организатор за Чанти

999 ден 699 ден со ДДВ
Ултра практичен организатор држач за чување на вашите ташни
-34%
Затвори

Сталажа со Полици – Кафеава

1,900 ден 1,250 ден со ДДВ
Високо квалитетна кафеава сталажа со полици и надворешна ротирачка закачалка.
-25%
Затвори

Сталажа за Обувки со Покривка (Brown)

1,590 ден 1,190 ден со ДДВ
Ултра практична двојна сталажа за обувки на 10 нивоа со покривка која се закопчува со патент
-25%
Затвори

Сталажа за Обувки со Покривка (Silver)

1,590 ден 1,190 ден со ДДВ
Ултра практична висока сталажа за обувки на 10 нивоа со покривка која се закопчува со патент
-20%
Затвори

Сталажа 4+3+2 (Grey)

1,950 ден 1,560 ден со ДДВ
Ултра практична универзална сталажа со сива боја која одлично ќе се вклопи во секој ентериер
-47%
Затвори

Сталажа за Рутер и Ресивер

600 ден 320 ден со ДДВ
Ултра практична сталажа за поставување на ѕид, идеална за вашето WiFI, Set Top Box, ITPV, DVR, итн…
-20%
Затвори

Сталажа за Обувки кафеава боја на 5 нивоа

999 ден 798 ден со ДДВ
Ултра практична кафеава сталажа за обувки на 5 нивоа со прекривка и страничен џеб.
-19%
Затвори

Сталажа за Обувки сива боја на 5 нивоа

990 ден 798 ден со ДДВ
Ултра практична сива сталажа за обувки на 5 нивоа со прекривка и страничен џеб.
-19%
Затвори

Сталажа за Обувки на 5 нивоа

990 ден 798 ден со ДДВ
Ултра практична сталажа за обувки на 5 нивоа со прекривка од костенлива боја и страничен џеб.
-25%
Затвори

Двојна Сталажа за Обувки со Покривка (Brown)

1,800 ден 1,350 ден со ДДВ
Ултра практична двојна сталажа за обувки на 7 нивоа со прекривки на патент
-25%
Затвори

Двојна Сталажа за Обувки со Покривка (Fuscia)

1,800 ден 1,350 ден со ДДВ
Ултра практична двојна сталажа за обувки на 7 нивоа со прекривки на патент
-35%
Затвори

Сталажа со Закачалка – Розева

1,800 ден 1,170 ден со ДДВ
Високо квалитетна розева сталажа со полици и надворешна ротирачка закачалка
-23%
Затвори

Сталажа за Обувки – Elegance

890 ден 685 ден со ДДВ
Ултра практична елегантна сталажа за чевли и реквизити на 5 нивоа.
-19%
Затвори

Сталажа за Обувки – Elegance EX

990 ден 798 ден со ДДВ
Ултра практична елегантна сталажа за чевли и реквизити на 10 нивоа.
-25%
Затвори

Гардеробер – Perfect Wardrobe (Hazel Flowers)

3,400 ден 2,558 ден со ДДВ
Исклучително практичен високо квалитетен голем преносен гардеробер – организатор со кој конечко ќе си ја подредите облеката и предметите во
-25%
Затвори

Двојна Сталажа за Обувки со Покривка (Silver)

1,800 ден 1,350 ден со ДДВ
Ултра практична двојна сталажа за обувки на 7 нивоа со прекривки на патент