Најголем избор на аксесоари за вашата кујна, по најповолни цени.


Najgolem izbor na aksesoari za vasata kujna po najpovolni ceni

Се прикажуваат 1–32 од 122 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-33%
Затвори

ШТИТНИК ОД ПРСКАЊЕ

150 ден со ДДВ
Заштитна алуминиумска преграда која штити од прскање на маслото додека се готви
-50%
Затвори

МАГИЧНА КРПА ЗА СТАКЛО

65 ден со ДДВ
Магична крпа за стакло, ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија.
-25%
Затвори

ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА СО ШАТАФ

375 ден со ДДВ
Додаток за чешма со спирално растегливо црево и прскалка на копче (шатаф)
-30%
Затвори

Додаток за Одвод

70 ден со ДДВ
Додаток  за одводот на вашето лавабо или умивалник
-20%
Затвори

Замка за Глувци

120 ден со ДДВ
Иновативна и безбедна замка (фак) за глувци со која ќе се ослободите од натрапниците без употреба на опасни хемикалии и отрови.
-25%
Затвори

Држач за Хартиени Ролни

285 ден со ДДВ
Елегантен метален држач за хартиени ролни или крпи, достапен во бела и црна боја
-25%
Затвори

ВЛОШКИ ЗА ПЕРАЛНА

75 ден со ДДВ
Нелизгави амортизациони влошки за машина за перење алишта. Цената е за 1 влошка.
-26%
Затвори

Самолеплива фолија – OP SILVER

162 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со прекрасен сребрен дезен со текстура на кора од портокал.
-20%
Затвори

Алатка за Чистење Одвод (160см)

240 ден со ДДВ
Иновативна ултра практична челична алатка со клешта за чистење одвод со должина од 160 сантиметри
-20%
Затвори

РАСКЛОПЛИВ САД

160 ден320 ден со ДДВ
Ултра практични иновативни расклопливи садови, достапни во повеќе големини.
-40%
Затвори

Држач за Ќеси со Капак

180 ден со ДДВ
Иновативен држач за ќеси со поклопец за собирање на сметот, кој може да го поставите на фиоките или вратите на вашите шкафови
-36%
Затвори

Телескопски додаток за чешма со контрола на млаз

380 ден со ДДВ
Додаток – метално црево за чешма со механизам за тек.
-28%
Затвори

Магично Желе за Чистење

79 ден со ДДВ
Револуционерно желе за чистење
-30%
Затвори

Маркер за Фуга

185 ден со ДДВ
Иновативен маркер за избелување на фугата помеѓу плочките
-40%
Затвори

ДРЖАЧ ЗА КРПИ

120 ден со ДДВ
Иновативен универзален самолеплив држач за крпи (пешкири) и реквизити, достапен во повеќе бои.
-34%
Затвори

Телескопска клешта за чистење одвод

198 ден со ДДВ
Иновативна ултра практична челична алатка со клешта за чистење одвод.
-25%
Затвори

Крпи во Ролна

150 ден со ДДВ
Крпи за една употреба во ролна
-20%
Затвори

ЗАКАЧАЛКИ (СЕТ10)

100 ден со ДДВ
Сет од 10 ултра практични елегантни самолепливи закачалки, достапни во повеќе бои.
-46%
Затвори

Сет од 6 микрофибер крпи (30x40cm)

299 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет од 6 микрофибер крпи
-30%
Затвори

РОТИРАЧКА СТАЛАЖА

350 ден490 ден со ДДВ
Ултра практична иновативна вртлива сталажа организатор.
-30%
Затвори

ЗАПТИВНА ЛЕНТА

175 ден со ДДВ
Иновативна водоотпорна самолеплива заптивна лента со безброј намени.
-30%
Затвори

Кутија за Аксесоари (сет2)

385 ден со ДДВ
Сет од две прекрасни кутии за складирање предмети, аксесоари и облека.
-30%
Затвори

ШПАКЛА

35 ден со ДДВ
Ултра практична мултинаменска шпакла – кујнска алатка со безброј намени.
-20%
Затвори

МУЛТИНАМЕНСКИ НОЖИЦИ – ПРЕМИУМ

200 ден со ДДВ
Ултра практични високо квалитетни мултинаменски ножици.
-15%
Затвори

Штитник од Прскање со Дезен

340 ден со ДДВ
Заштитна преграда со прекрасен дезен која штити од прскање на маслото додека се готви
-52%
Затвори

Магичен Чистач

285 ден со ДДВ
Иновативна алатка за чистење со додатоци четка и 3 сунѓери
-22%
Затвори

Самолеплива фолија

140 ден со ДДВ
Декоративна заштитна водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашите ѕидови и работни површини.
-50%
Затвори

Универзален Џогер

350 ден со ДДВ
Чистете квалитетно со елеганција на сите можни површини со иновативниот универзален џогер
-15%
Затвори

Рачка за Мебел

89 ден со ДДВ
Ултра практични самолепливи дршки за вашиот мебел и покуќнина
-25%
Затвори

РАСКЛОПЛИВА ИНКА

60 ден со ДДВ
Ултра практична расклоплива инка изработена од силикон достапна во 2 бои.
-34%
Затвори

Автоматски Диспензер

990 ден со ДДВ
Иновативен, автоматски диспензер со сензор, за бесконтактно дозирање на сапун или средство за дезинфекција. Ова е најбезеден начин за аплицирање на сапун или средство за дезинфекција на рацете апсолутно без контакт.
-20%
Затвори

ШПАКЛА (СЕТ3)

80 ден со ДДВ
Сет од 3 ултра практични мултинаменски шпакли – кујнска алатка со безброј намени.