Електронски уреди по најповолни цени


Elektronski uredi po najpovolni ceni.

Се прикажуваат 1–24 од 120 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-45%
Затвори

ЛЕД Светилка на Допир

290 ден 159 ден со ДДВ
Револуционерна ЛЕД светилка која се вклучува и исклучива на допир
-34%
Затвори

Заштита за клима уреди

1,350 ден 890 ден со ДДВ
Иновативен штитник против директна изложеност од дување на климатизерот.

Термометар – Хигрометар

540 ден 398 ден со ДДВ
Комбиниран дигитален мерач на температура, влажност со часовник, тајмер, аларм и календар.
-24%
Затвори

Јонизатор – Прочистувач на Воздух

999 ден 759 ден со ДДВ
Освежувач на воздух кој ги јонизира и нетурализира вирусите, бактериите, ПМ2.5 честички и непријатните мириси
-50%
Затвори

Апарат против натрапници

990 ден 498 ден со ДДВ
Апаратче со нов подобрен дизајн кое ги брка натрапниците од вашиот дом и делува на: комарци, мравки, бубашваби, пеперутки, лебарки, пајаци, глувци…
-34%
Затвори

Аларм за Врати и Прозорци

150 ден 99 ден со ДДВ
Ултра практичен аларм за врати и прозорци.
-27%
Затвори

Приврзок со Локатор – Pop Art

260 ден 189 ден со ДДВ
Свирнете и најдете ги клучевите. Ултра практичен привозок со сензор за свирка стилизиран со прекрасни дезени

Алатка за Лепење Ќеси

300 ден 180 ден со ДДВ
Алатка за лепење ќеси со прекрасен дизајн и живописни бои
-30%
Затвори

Држач за Телефон

500 ден 350 ден со ДДВ
Ултра практичен, иновативен, прилагодлив, флексибилен, магичен држач за мобилен и правење селфи
-25%
Затвори

Закачалка за Далечински

200 ден 150 ден со ДДВ
Сет од 2 ултра практични иновативни закачалки за далечински управувач
-47%
Затвори

Алатка за Гравирање

750 ден 395 ден со ДДВ
Иновативна алатка за гравури во форма на пенкало.
-35%
Затвори

Држач за Мобилен и Таблет

155 ден 100 ден со ДДВ
Ултра практичен држач за мобилен или помал таблет
-22%
Затвори

БЕЗЖИЧНО ЅВОНЧЕ

380 ден 298 ден со ДДВ
Ултра практично квалитетно безжично ѕвонче.
-10%
Затвори

Подвижно Постолје

1,100 ден 990 ден со ДДВ
Мултинаменскo прилагодливо постолје со тркала
-25%
Затвори

Масажер – Подлога

3,999 ден 2,999 ден со ДДВ
Ултра практична луксузна подлога за масирање на цело тело со различни функции и топлина
-28%
Затвори

Приврзок со Локатор – Whistle Key-Finder

220 ден 159 ден со ДДВ
Свирнете и најдете ги клучевите. Ултра практичен привозок со сензор за свирка
-20%
Затвори

Машинка за Подстрижување – SN609 PRO Wireless Rechargeable

1,200 ден 960 ден со ДДВ
Безжична професионална машинка за потстрижување коса и брада со батерија на полнење
-30%
Затвори

Приврзок со Локатор – Just Whistle

200 ден 140 ден со ДДВ
Свирнете и најдете ги клучевите. Ултра практичен ЛЕД привозок со сензор за свирка
-20%
Затвори

Масажер – Јонизатор

975 ден 780 ден со ДДВ
Ултра практично апаратче масажер со јонизатор
-50%
Затвори

Нано Гума Држач (Круг)

260 ден 129 ден со ДДВ
Револуционерна леплива подлога од нано гел, која може да ја користите користите повторно и повторно..
-50%
Затвори

Нано Гума Држач (Триаголник)

260 ден 129 ден со ДДВ
Револуционерна леплива подлога од нано гел, која може да ја користите користите повторно и повторно..
-29%
Затвори

Соларен ЛЕД рефлектор со сензор

1,250 ден 890 ден со ДДВ
Високо квалитетен соларен ЛЕД рефлектор со сензор.
-47%
Затвори

Сталажа за Рутер и Ресивер

600 ден 320 ден со ДДВ
Ултра практична сталажа за поставување на ѕид, идеална за вашето WiFI, Set Top Box, ITPV, DVR, итн…
-10%
Затвори

SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL

699 ден 630 ден со ДДВ
  • Сечило од нерѓосувачки челик
  • Подесување на сечилото
  • 4 додатоци
  • Додатен прибор:четкица,ножици,чешел,масло за подмачкување