Најголемиот избор за производи за вашиот двор и градина, по најповолни цени на пазарот. Категоријата содржи: Гардеробери, Додатоци, Диспанзери, Гравер, Телескопска рачка, Заштитник за клима уред.
———————————————————-
Najgolemiot izbor na produkti za vasiot dvor i gradina, po najpovolni ceni na pazarot. Kategorijata sodrzi: Garderober, Zastitnik za klima ured, Dodatoci, Drzac za kesi, Graver, teleskopska racka.

Се прикажуваат 1–32 од 55 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-55%
Затвори

ВИСЕЧКА ЛЕЖАЛКА (200×80СМ)

445 ден со ДДВ
Високо квалитетна висечка лежалка, дизајнирана за релаксација и уживање.
-20%
Затвори

Алатка за Чистење Одвод (160см)

240 ден со ДДВ
Иновативна ултра практична челична алатка со клешта за чистење одвод со должина од 160 сантиметри
-40%
Затвори

Комбинирана Алатка за Мерење

390 ден со ДДВ
Комбинирана ласерска алатка за мерење, со вградени васерваги, метро и линијар
-30%
Затвори

Магичен Патосник

550 ден со ДДВ
Иновативен патосник кој инстантно ги брише вашите обувки
-36%
Затвори

Телескопски додаток за чешма со контрола на млаз

380 ден со ДДВ
Додаток – метално црево за чешма со механизам за тек.
-40%
Затвори

Држач за Ќеси со Капак

180 ден со ДДВ
Иновативен држач за ќеси со поклопец за собирање на сметот, кој може да го поставите на фиоките или вратите на вашите шкафови
-50%
Затвори

ПАТОСНИК

195 ден со ДДВ
Ултра практичен патосник кој може да се користи и дома и надвор. Достапен во 4 прекрасни бои.
-25%
Затвори

Крпи во Ролна

150 ден со ДДВ
Крпи за една употреба во ролна
-50%
Затвори

Магичен Комарник со Магнети и Дезен

375 ден со ДДВ
Магична мрежа за врата (комарник) со магнети достапен во повеќе бои со дезен. Инсектите остануваат надвор, а свежиот воздух внатре
-25%
Затвори

Сет од 2 Автоматски Наводнувачи на Билки

255 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет од 2 високо квалитетни автоматски наводнувачи на растенија
-15%
Затвори

ГРАДИНАРСКИ ДРЖАЧ (СЕТ50)

145 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет од 50 ултра практични држачи за растенија.
-25%
Затвори

АЛАТКА ЗА СОБИРАЊЕ ПЛОДОВИ

330 ден со ДДВ
Иновативна алатка за собирање овошје без да се качите на дрвото.
-50%
Затвори

АПАРАТЧЕ ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

495 ден со ДДВ
Иновативно револуционерно ултрасонично апаратче кое може да служи за дресура, но и како репелер за кучиња и мачки.
-51%
Затвори

Воздушна Софа – Lazy Air Bag (240×70СМ)

615 ден со ДДВ
Исклучително практична високо квалитетна воздушна софа дизајнирана за релаксација и уживање.
-20%
Затвори

РЕФЛЕКТИВНА САМОЛЕПЛИВА ЛЕНТА

280 ден со ДДВ
Рефлективна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија – лента која сјае во темно.
-60%
Затвори

ТРАМБУЛИНА СО МРЕЖА (140СМ)

3,995 ден со ДДВ
Детска трамболина со заштитна мрежа.
-50%
Затвори

Универзален Џогер

350 ден со ДДВ
Чистете квалитетно со елеганција на сите можни површини со иновативниот универзален џогер
-10%
Затвори

СОЛАРЕН РЕПЕЛЕР

990 ден со ДДВ
Иновативен соларен репелер против змии и натрапници.
-25%
Затвори

ВИСЕЧКА ЛЕЖАЛКА (200×150СМ)

990 ден со ДДВ
Високо квалитетна широка висечка лежалка, дизајнирана за релаксација и уживање.
-30%
Затвори

БЕЗЖИЧНО ЅВОНЧЕ

350 ден со ДДВ
Ултра практично квалитетно безжично ѕвонче.
-30%
Затвори

КОМБИНИРАН ШТРАФЦИГЕР (31ВО1)

210 ден со ДДВ
Универзален комбиниран штрафцигер во кутија со 31 додаток.
-34%
Затвори

Подлога за Седење

259 ден со ДДВ
Иновативна преклоплива подлога за седење, која може да ја користите насекаде во било кое време
-30%
Затвори

Воздушна Софа со Наслон

1,050 ден со ДДВ
Исклучително практична високо квалитетна воздушна софа со наслон дизајнирана за релаксација и уживање
-25%
Затвори

ШАХ – ТАБЛА (39СМ)

825 ден со ДДВ
Прекрасен дрвен сет со 3 игри во 1, за играње шах, табла и дама. Кутијата е соодветно декорирана и од
-15%
Затвори

КОМБИНИРАНА АЛАТКА

310 ден со ДДВ
Мултифункционална алатка, лопата, копач, секач, компас, отварач…. Популарно наречена Војнички Ашов.
-23%
Затвори

Мултинаменски Универзален Клуч

998 ден со ДДВ
Високо квалитетен мултинаменски универзален клуч.
-20%
Затвори

ЛЕД ПОП-АП СВЕТИЛКА

240 ден со ДДВ
Револуционерна Поп-Ап ЛЕД светилка која може да се користи за безброј намени.
-30%
Затвори

ДУРБИН

665 ден со ДДВ
Квалитетен монокулар (дурбин) по екстра цена.
-30%
Затвори

ДОМАШЕН АЛАРМ

690 ден со ДДВ
Домашен аларм со сензор за активација кој испушта звук од 105 децибели и две далечински за активација и деактивација.
-20%
Затвори

ЛЕД Светилка со Сензор

480 ден со ДДВ
Револуционерна ЛЕД светилка која се вклучува и исклучува со сензор за движење
-15%
Затвори

Корпа за Отпадоци со Прстен

195 ден со ДДВ
Ултра практична квалитетна корпа за отпадоци со прстен за фиксирање на ќесе
-15%
Затвори

СОЛАРНА ЛЕД СВЕТИЛКА ЗА ЅИД

340 ден со ДДВ
Квалитетна соларна ламба за поставување на ѕид или ограда.