Најголем избор на аксесоари за бања по најповлни цени.


Najgolem izbor na aksesoari za banja po najpovolni ceni.

Се прикажуваат 1–32 од 70 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-38%
Затвори

Држач за џогери и метли

68 ден со ДДВ
Иновативен држач за метли и џогери. Со силиконска подлога за лепење на ѕидот без дупчење.
-50%
Затвори

МАГИЧНА КРПА ЗА СТАКЛО

65 ден со ДДВ
Магична крпа за стакло, ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија.
-30%
Затвори

Корпа за Алишта – Washday

385 ден со ДДВ
Ултра практична високо квалитетна корпа за веш со рачки
-26%
Затвори

Самолеплива фолија – OP SILVER

162 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со прекрасен сребрен дезен со текстура на кора од портокал.
-25%
Затвори

Рачка за туш со јонизирани топчиња

330 ден со ДДВ
Иновативна рачка за туш со јонизирани и минерални топчиња и механизам за 3 начини на прскање
-34%
Затвори

Телескопска клешта за чистење одвод

198 ден со ДДВ
Иновативна ултра практична челична алатка со клешта за чистење одвод.
-28%
Затвори

Магично Желе за Чистење

79 ден со ДДВ
Револуционерно желе за чистење
-50%
Затвори

СТАПЧИЊА ЗА ЧИСТЕЊЕ ОДВОД

150 ден со ДДВ
Сет од 12 иновативни стапчиња за чистење и деодорирање на одвод.
-18%
Затвори

Аголна сталажа

275 ден со ДДВ
Практична сталажа која може да ја поставите на ќоше помеѓу 2 ѕидни површини, во купатилото или кујната, во туш кабината, на мебелот, итн
-25%
Затвори

Сталажа за Ѕид – Премиум

570 ден со ДДВ
Високо квалитетна сталажа за поставување на ѕид со закачалки за аксесоари, држач за крпа и комора која може да се постави и право и на ќоше
-20%
Затвори

РАСКЛОПЛИВ САД

160 ден320 ден со ДДВ
Ултра практични иновативни расклопливи садови, достапни во повеќе големини.
-30%
Затвори

Маркер за Фуга

185 ден со ДДВ
Иновативен маркер за избелување на фугата помеѓу плочките
-23%
Затвори

Иновативен туш со ергономска рачка

575 ден со ДДВ
Туш со микро дупчиња, држач и ергономска рачка.
-50%
Затвори

Организатор и Дозер за Четки и Паста

199 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет за организирање четките и дозирање на пастата за заби
-29%
Затвори

Самолеплива сталажа за ѕид во три бои (сива, бела и кафеава)

245 ден со ДДВ
Ултра практична сталажа за поставување на ѕид достапна во Бела, Сива и Кафеава боја.
-40%
Затвори

ДРЖАЧ ЗА КРПИ

120 ден со ДДВ
Иновативен универзален самолеплив држач за крпи (пешкири) и реквизити, достапен во повеќе бои.
-46%
Затвори

Сет од 6 микрофибер крпи (30x40cm)

299 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет од 6 микрофибер крпи
-23%
Затвори

Црево за Туш

115 ден со ДДВ
Иноксно стандардно туш црево со должина од метар и педест сантиметри.
-20%
Затвори

ОРГАНИЗЕР – ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЈА

280 ден со ДДВ
Иновативен организатор – сталажа, држач за ролни или превиткана хартија.
-52%
Затвори

Магичен Чистач

285 ден со ДДВ
Иновативна алатка за чистење со додатоци четка и 3 сунѓери
-22%
Затвори

Самолеплива фолија

140 ден со ДДВ
Декоративна заштитна водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашите ѕидови и работни површини.
-30%
Затвори

Џогер за Стакло

70 ден со ДДВ
Ултра практичен, џогер за стакло со ергономска рачка за вашиот автомобил или дом
-20%
Затвори

Сталажа за Тоалет

1,480 ден со ДДВ
Ултра практична високо квалитетна универзална сталажа за организација на просторот над вашата WC школка
-50%
Затвори

ПАТОСНИК

195 ден со ДДВ
Ултра практичен патосник кој може да се користи и дома и надвор. Достапен во 4 прекрасни бои.
-25%
Затвори

Додаток за Чешма со Туш

420 ден со ДДВ
Додаток за чешма – еластично црево со туш
-25%
Затвори

Алатка за Истиснување – Премиум

150 ден со ДДВ
Квалитетна алатка со која со леснотија ќе ги исцедите и искористите вашите креми и пасти
-20%
Затвори

Сталажа за Перална

1,520 ден со ДДВ
Ултра практична високо квалитетна универзална сталажа за организација на просторот над вашата машина за перење алишта
-50%
Затвори

Универзален Џогер

350 ден со ДДВ
Чистете квалитетно со елеганција на сите можни површини со иновативниот универзален џогер
-34%
Затвори

Автоматски Диспензер

990 ден со ДДВ
Иновативен, автоматски диспензер со сензор, за бесконтактно дозирање на сапун или средство за дезинфекција. Ова е најбезеден начин за аплицирање на сапун или средство за дезинфекција на рацете апсолутно без контакт.
-25%
Затвори

Термометар за Вода

285 ден со ДДВ
Ултра праткичен уред за мерење на температурата на водата  
-43%
Затвори

Супер Магична Крпа

198 ден со ДДВ
Крпа над сите крпи, ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија.
-21%
Затвори

Самолеплива фолија – OP GOLD

190 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со прекрасен златен дезен со текстура на кора од портокал.