Се прикажуваат 1–32 од 109 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-35%
Затвори

Заштита за клима уреди

875 ден со ДДВ
Иновативен штитник против директна изложеност од дување на климатизерот.
-39%
Затвори

Нано Гума Ролна

159 ден со ДДВ
Револуционерна леплива лента од нано гума, која може да ја користите користите повторно и повторно..
-18%
Затвори

Зголемувач на Екран за Мобилен

245 ден со ДДВ
Ултра практичен универзален 3Д зголемувач на екран за мобилен телефон
-40%
Затвори

Комбинирана Алатка за Мерење

390 ден со ДДВ
Комбинирана ласерска алатка за мерење, со вградени васерваги, метро и линијар
-40%
Затвори

Држач за Ќеси со Капак

180 ден со ДДВ
Иновативен држач за ќеси со поклопец за собирање на сметот, кој може да го поставите на фиоките или вратите на вашите шкафови
-28%
Затвори

Магично Желе за Чистење

79 ден со ДДВ
Револуционерно желе за чистење
-10%
Затвори

Алатка за Дупки и Нитни

495 ден со ДДВ
Мулти функционална алатка (клешта) за дупчење ремени, фиксирање и местење нитни
-20%
Затвори

ЧИСТАЧ НА ОЧИЛА

40 ден со ДДВ
Ултра практична алатка за чистење очила достапна во повеќе бои.
-28%
Затвори

Приврзок со Локатор – Whistle Key-Finder

159 ден со ДДВ
Свирнете и најдете ги клучевите. Ултра практичен привозок со сензор за свирка
-19%
Затвори

Рачка за Носење Ќеси

129 ден со ДДВ
Иновативна ергономска рачка за ќеси, со која ќе го олесните враќањето од пазар на рацете со полни ќеси
-30%
Затвори

LED Пирамида

550 ден со ДДВ
Комбиниран дигитален столен часовник со аларм, термометар, ЛЕД светло и календар во форма на пирамида
-50%
Затвори

Организатор и Дозер за Четки и Паста

199 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет за организирање четките и дозирање на пастата за заби
-25%
Затвори

АЛАТКА ЗА СОБИРАЊЕ ПЛОДОВИ

330 ден со ДДВ
Иновативна алатка за собирање овошје без да се качите на дрвото.
-70%
Затвори

Очила за Ноќно Гледање – Night View

299 ден со ДДВ
Очила со пилотски дизајн за гледање ноќе или при намалена видливост
-35%
Затвори

Држач за Мобилен и Таблет

100 ден со ДДВ
Ултра практичен држач за мобилен или помал таблет
-24%
Затвори

Јонизатор – Прочистувач на Воздух

759 ден со ДДВ
Освежувач на воздух кој ги јонизира и нетурализира вирусите, бактериите, ПМ2.5 честички и непријатните мириси
-40%
Затвори

ДРЖАЧ ЗА КРПИ

120 ден со ДДВ
Иновативен универзален самолеплив држач за крпи (пешкири) и реквизити, достапен во повеќе бои.
-46%
Затвори

Сет од 6 микрофибер крпи (30x40cm)

299 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет од 6 микрофибер крпи
-30%
Затвори

Тајна Фиока

350 ден со ДДВ
Ултра практична дискретна портабл тајна фиока за аксесоари
-25%
Затвори

ЧАСОВНИК – ТЕРМОМЕТАР СО ПРОЖЕКТОР

990 ден со ДДВ
Комбиниран дигитален мерач на температура, влажност со часовник, тајмер, аларм, календар и прожектор.
-30%
Затвори

Држач за Телефон

350 ден со ДДВ
Ултра практичен, иновативен, прилагодлив, флексибилен, магичен држач за мобилен и правење селфи
-25%
Затвори

Чепкалки со Забен Конец

60 ден со ДДВ
Сет од 25 мултинаменски чепкалки со забен конец
-25%
Затвори

Закачалка за Далечински

150 ден со ДДВ
Сет од 2 ултра практични иновативни закачалки за далечински управувач
-30%
Затвори

Приврзок со Локатор – Just Whistle

140 ден со ДДВ
Свирнете и најдете ги клучевите. Ултра практичен ЛЕД привозок со сензор за свирка
-31%
Затвори

Масичка за Лаптоп и Таблет

750 ден со ДДВ
Ултра практична иновативна мултинаменска, масичка за лаптоп, таблет, при лежење и седење
-29%
Затвори

Масичка за Лаптоп и Таблет

750 ден со ДДВ
Ултра практична иновативна мултинаменска, масичка за лаптоп, таблет, при лежење и седење
-30%
Затвори

НЕЛИЗГАВИ НАНО ВЛОШКИ

175 ден со ДДВ
Сет од 5 кружни нелизгави влошки-лепенки со нано гума и велкро, за теписи, чаршафи, пернички, итн, со кој текстилот секогаш ќе ви биде совршено фиксиран.
-30%
Затвори

LED КОЦКА

490 ден со ДДВ
Комбиниран дигитален столен часовник со аларм, термометар, ЛЕД светло и календар во форма на коцка.
-25%
Затвори

РАСКЛОПЛИВА ИНКА

60 ден со ДДВ
Ултра практична расклоплива инка изработена од силикон достапна во 2 бои.
-50%
Затвори

Универзален Џогер

350 ден со ДДВ
Чистете квалитетно со елеганција на сите можни површини со иновативниот универзален џогер
-30%
Затвори

Заштитна Лента за Кожа

280 ден со ДДВ
Заштитна лента за жуљеви, калуси, воспаленија и натратување на кожата со должина од 5 метри.
-20%
Затвори

Нелизгава Подлога од Нано Гума

159 ден со ДДВ
нти слип подлога од нано гума, која може да ја користите користите повторно и повторно..