Се прикажуваат 1–32 од 39 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-50%
Затвори

КОМАРНИК ЗА ПРОЗОРЦИ

125 ден со ДДВ
Прилагодлива мрежа за прозорци (комарник) – инсектите остануваат надвор, а свежиот воздух внатре.
-35%
Затвори

Заштита за клима уреди

875 ден со ДДВ
Иновативен штитник против директна изложеност од дување на климатизерот.
-75%
Затвори

Водоотпорна Леплива Лента – Flex Tape

190 ден со ДДВ
Иновативна водоотпорна самолеплива трака со безброј намени
-26%
Затвори

БЕЗБЕДНОСЕН ШТИТНИК ЗА АГЛИ (ЛЕНТА)

285 ден со ДДВ
Безбедносен штитник за агли, во форма на лента со должина од 2 метри, идеално за заштита на вашите деца.
-20%
Затвори

Алатка за Чистење Одвод (160см)

240 ден со ДДВ
Иновативна ултра практична челична алатка со клешта за чистење одвод со должина од 160 сантиметри
-60%
Затвори

ВЛОШКИ ОД МЕМОРИ ПЕНА

100 ден со ДДВ
Сет од 2 влошки за стапала изработени од мемориска пена. Унисекс, универзални одговараат за сите видови обувки.
-50%
Затвори

ПАТОСНИК

195 ден со ДДВ
Ултра практичен патосник кој може да се користи и дома и надвор. Достапен во 4 прекрасни бои.
-30%
Затвори

ЗАПТИВНА ЛЕНТА

175 ден со ДДВ
Иновативна водоотпорна самолеплива заптивна лента со безброј намени.
-50%
Затвори

Магичен Комарник со Магнети и Дезен

375 ден со ДДВ
Магична мрежа за врата (комарник) со магнети достапен во повеќе бои со дезен. Инсектите остануваат надвор, а свежиот воздух внатре
-35%
Затвори

БЕЗБЕДНОСНИ ШТИТНИЦИ ЗА АГЛИ (СЕТ4)

175 ден со ДДВ
Сет од 4 безбедносни штитници за агли, за заштита на вашите деца.
-15%
Затвори

ГРАДИНАРСКИ ДРЖАЧ (СЕТ50)

145 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет од 50 ултра практични држачи за растенија.
-30%
Затвори

Тајна Фиока

350 ден со ДДВ
Ултра практична дискретна портабл тајна фиока за аксесоари
-50%
Затвори

АПАРАТЧЕ ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

495 ден со ДДВ
Иновативно револуционерно ултрасонично апаратче кое може да служи за дресура, но и како репелер за кучиња и мачки.
-20%
Затвори

РЕФЛЕКТИВНА САМОЛЕПЛИВА ЛЕНТА

280 ден со ДДВ
Рефлективна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија – лента која сјае во темно.
-25%
Затвори

Чепкалки со Забен Конец

60 ден со ДДВ
Сет од 25 мултинаменски чепкалки со забен конец
-15%
Затвори

Штитник од Прскање со Дезен

340 ден со ДДВ
Заштитна преграда со прекрасен дезен која штити од прскање на маслото додека се готви
-30%
Затвори

БЕЗБЕДНОСЕН ШТИТНИК ЗА ВРАТА

70 ден со ДДВ
Безбедносен штитник за затварање на врати, за заштита на вашите деца.
-30%
Затвори

АПАРАТЧЕ ЗА КОМАРЦИ

210 ден со ДДВ
Двоен штитник-изолатор од провев за врати и прозорци.
-24%
Затвори

Јонизатор – Прочистувач на Воздух

759 ден со ДДВ
Освежувач на воздух кој ги јонизира и нетурализира вирусите, бактериите, ПМ2.5 честички и непријатните мириси
-10%
Затвори

СОЛАРЕН РЕПЕЛЕР

990 ден со ДДВ
Иновативен соларен репелер против змии и натрапници.
-30%
Затвори

Капа со Заштитна Мрежа

245 ден со ДДВ
Капа (Шешир) со заштитна мрежа идеална за заштита од пчели и други инсекти
-30%
Затвори

БЕЗБЕДНОСЕН КЛУЧ (СЕТ2)

140 ден со ДДВ
Сет од два аголни безбедносни клучеви за заштита на вашата покуќнина и деца.
-5%
Затвори

ОРГАНИЗЕР ЗА КАБЛИ (СЕТ2)

95 ден со ДДВ
Ултра практичен сет од 2 самолепливи организери за кабли.
-25%
Затвори

АПАРАТЧЕ ЗА КОМАРЦИ – PURPLE BAIT

750 ден со ДДВ
Иновативно апаратче со виолетова ЛЕД светлина кое ги мами и заробува комарците.
-60%
Затвори

БЕЗБЕДНОСЕН ПАРИЧНИК

110 ден со ДДВ
Компактен безбедносен алуминиумски паричник достапен во повеќе бои.
-10%
Затвори

КОМАРНИК ЗА КРЕВЕТ

495 ден со ДДВ
Прилагодлива мрежа (комарник) која се поставува над вашиот кревет или спална- инсектите остануваат надвор, а свежиот воздух внатре. Достапно во повеќе бои.
-30%
Затвори

БЕЗБЕДНОСЕН КЛУЧ – ПРЕМИУМ

140 ден со ДДВ
Високо квалитетен безбедносен клуч за заштита на вашата покуќнина и деца со премиум квалитет.
-25%
Затвори

ОРГАНИЗЕР ЗА ТАБЛЕТИ

295 ден со ДДВ
Ултра практичен организатор за вашите таблети и медикаменти за секој ден од неделата.
-15%
Затвори

ФРИЗЕРСКА НАМЕТКА

425 ден со ДДВ
Професионална салонска – берберска наметка за шишање, достапна во 3 различни дезени.
-17%
Затвори

Заштитен визир

265 ден со ДДВ
Високо квалитетен заштитен визир, кој не се замаглува од дишењето, не ја изобличува рефлексијата на светлината, со мека заштита за челото.
-10%
Затвори

КОМБИНИРАНА АЛАТКА (8ВО1)

90 ден со ДДВ
Иновативна комбинирана преносна алатка во која се имплементирани 8 алатки во една и може да ја носите во вашиот паричник.
-50%
Затвори

АПАРАТЧЕ ПРОТИВ НАТРАПНИЦИ

495 ден со ДДВ
Апаратче кое ги брка натрапниците од вашиот дом и делува на: комарци, мравки, бубашваби, пеперутки, лебарки, пајаци, глувци…