Голем избор на алати по најповолни цени.


Golem izbor na alati po najpovolni ceni.

Се прикажуваат 1–24 од 27 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-25%
Затвори

Рачка за туш со јонизирани топчиња

440 ден 330 ден со ДДВ
Иновативна рачка за туш со јонизирани и минерални топчиња и механизам за 3 начини на прскање
-34%
Затвори

Телескопска клешта за чистење одвод

300 ден 198 ден со ДДВ
Иновативна ултра практична челична алатка со клешта за чистење одвод.
-20%
Затвори

Алатка за Чистење Одвод (160см)

300 ден 240 ден со ДДВ
Иновативна ултра практична челична алатка со клешта за чистење одвод со должина од 160 сантиметри

Алатка за Лепење Ќеси

300 ден 180 ден со ДДВ
Алатка за лепење ќеси со прекрасен дизајн и живописни бои
-30%
Затвори

Градинарски Алатки (Сет 3)

135 ден 95 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет од 3 мали градинарски алатки
-29%
Затвори

Штипка за Затворање на Ќеси

120 ден 85 ден со ДДВ
Штипка со која ќе ги запечатите сите ќеси.
-47%
Затвори

Алатка за Гравирање

750 ден 395 ден со ДДВ
Иновативна алатка за гравури во форма на пенкало.
-8%
Затвори

Алуминиумска телескопска рачка

495 ден 455 ден со ДДВ
Ултра практична алуминиумска телескопска рачка со механизам за фаќање.
-60%
Затвори

Додаток за Правосмукалка

560 ден 225 ден со ДДВ
Иновативен додаток за правосмукалка, кој значително го олеснува чистењето
-25%
Затвори

Туш Рачка

120 ден 90 ден со ДДВ
Ергономска универзална рачка за туш
-10%
Затвори

Алатка за Дупки и Нитни

550 ден 495 ден со ДДВ
Мулти функционална алатка (клешта) за дупчење ремени, фиксирање и местење нитни
-25%
Затвори

Тепалка за инсекти

60 ден 45 ден со ДДВ
Практична пластична тепалка за муви, комарци, пеперутки, и други инсекти.
-25%
Затвори

Сет од 2 Автоматски Наводнувачи на Билки

340 ден 255 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет од 2 високо квалитетни автоматски наводнувачи на растенија
-25%
Затвори

Алатка за Лепливи Траки

100 ден 75 ден со ДДВ
Алатка – диспензер за нанесување и сечење самолепливи ленти и селотејп
-25%
Затвори

Додаток за Чешма со Туш

560 ден 420 ден со ДДВ
Додаток за чешма – еластично црево со туш
-28%
Затвори

Комбинирана Лопатка

650 ден 469 ден со ДДВ
Мултифункционална комбинирана алатка, лопата, копач..
-23%
Затвори

Алат со Куфер (сет16)

1,050 ден 810 ден со ДДВ
Ултра практичен сет од 16 алатки во пластичен куфер.
-23%
Затвори

Мултинаменски Универзален Клуч

1,290 ден 998 ден со ДДВ
Високо квалитетен мултинаменски универзален клуч.
-30%
Затвори

Сет за Обновување на Мебел

785 ден 550 ден со ДДВ
Иновативен сет за обновување на мебел  со кој брзо ќе ги поправите вашите расипани фотелји, софи или кревети
-25%
Затвори

Туш Рачка

380 ден 285 ден со ДДВ
Ергономска рачка за туш со механизам за 5 начини на прскање
-17%
Затвори

Метален Линијар – 100см

550 ден 459 ден со ДДВ
Високо квалитетен иноксен линијар со должина од 1 метар
-29%
Затвори

Воден пиштол под притисок со додаток за пена

990 ден 699 ден со ДДВ
Иновативен високо квалитетен воден пиштол-додаток за црево со мешалка и 8 програми на прскање.
-35%
Затвори

Сет од 9 алати во куфер (сет9)

810 ден 530 ден со ДДВ
Ултра практичен сет од 9 алатки со пластичен куфер.
-30%
Затвори

Комбиниран трион (Алатка за сечење)

650 ден 455 ден со ДДВ
Иновативна алатка за сечење, со прекрасен дизајн во кој се инкорпорирани 8 алатики во 1.