Најголемиот избор на високо квалитетни играчки по пристапни цени. Категоријата ги содржи следните играчки: Автомобили, Пијана, Кујни, Бебешки играчки, Автомобили на далечинско, Џенга, Ѕвезди, Фигури, Топки, Топчиња, Маси, Кревети, Аксесоари.

Najgolemiot izbor na visoko kvalitetni igracki po pristapni ceni. Kategorijata gi sodrzi slednite igracki: Pijana, Kujni, Bebeski igracki, Avtomobili na dalecinsko, Avtomobili, Djenga, Zvezdi, Figuri, Topki, Topcinja, Masi, Kreveti, Aksesoari.

Се прикажуваат 1–32 од 292 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-30%
Затвори

Безбедносен Штитник за Рабови

35 ден со ДДВ
Проѕирен безбедносен штитник за агли, за заштита на вашите деца
-23%
Затвори

Сет од 100 декоративни флуросцентни ѕвезди

85 ден со ДДВ
Мали луминисцентни ѕвездички за декорација достапни во повеќе бои.
-26%
Затвори

БЕЗБЕДНОСЕН ШТИТНИК ЗА АГЛИ (ЛЕНТА)

285 ден со ДДВ
Безбедносен штитник за агли, во форма на лента со должина од 2 метри, идеално за заштита на вашите деца.
-18%
Затвори

Безбедносен штитник за агли

49 ден со ДДВ
Безбедносен штитник за агли, за заштита на вашите деца.
-40%
Затвори

Безбедносен Клуч

60 ден со ДДВ
Безбедносен клуч за заштита на вашата покуќнина и деца
-35%
Затвори

БЕЗБЕДНОСНИ ШТИТНИЦИ ЗА АГЛИ (СЕТ4)

175 ден со ДДВ
Сет од 4 безбедносни штитници за агли, за заштита на вашите деца.
-20%
Затвори

Коцки за Деца

159 ден со ДДВ
Прекрасен сет со 24 коцки за деца идеални за правење куќа
-60%
Затвори

ТРАМБУЛИНА СО МРЕЖА (140СМ)

3,995 ден со ДДВ
Детска трамболина со заштитна мрежа.
-10%
Затвори

ИГРАЛНА

3,595 ден со ДДВ
Високо квалитетна, безбедна заштитна црвена игрална за едно или повеќе деца истовремено.
-30%
Затвори

БЕЗБЕДНОСЕН ШТИТНИК ЗА ВРАТА

70 ден со ДДВ
Безбедносен штитник за затварање на врати, за заштита на вашите деца.
-25%
Затвори

Планетариум

375 ден со ДДВ
Сончевиот систем со сонцето и планетите во орбита. Состави сам и обои ги планетите.
-35%
Затвори

Автомобил Џип со Далечинско

845 ден со ДДВ
Автомобил џип на далечинско управување со вградени батерии кои се полнат
-10%
Затвори

Кукла Бебе што Лази

495 ден со ДДВ
Играчка кукла бебе кое лази со аудио систем.
-39%
Затвори

Капа за Бебиња

159 ден со ДДВ
Ултра практична заштитна капа за бањање-шишање-сонце за бебе и деца
-25%
Затвори

ШАХ – ТАБЛА (39СМ)

825 ден со ДДВ
Прекрасен дрвен сет со 3 игри во 1, за играње шах, табла и дама. Кутијата е соодветно декорирана и од
-25%
Затвори

Термометар за Вода

285 ден со ДДВ
Ултра праткичен уред за мерење на температурата на водата  
-30%
Затвори

СЛОЖУВАЛКА – 3D (2611M-A)

70 ден со ДДВ
Сложувалка за составување на 3Д објект – макета на диносаурус.
-30%
Затвори

БЕЗБЕДНОСЕН КЛУЧ (СЕТ2)

140 ден со ДДВ
Сет од два аголни безбедносни клучеви за заштита на вашата покуќнина и деца.
-10%
Затвори

Балони (Сет 5)

45 ден со ДДВ
Сет од 5 големи живописини балони изработени од природен латекс
-10%
Затвори

Сложувалка – Возила

45 ден со ДДВ
Сложувалка со 40 парчиња достапна во 8 прекрасни дезени на тема возила
-15%
Затвори

Живописен Селотејп (Сет 10)

85 ден со ДДВ
Пакување со 10 мали декоративни живописни селотејпи
-18%
Затвори

Магична Вртимушка

49 ден со ДДВ
Иновативна светлечка магична вртимушка, за забава која преку игра ја развива моториката кај децата
-30%
Затвори

Воз – Rail King

1,750 ден со ДДВ
Воз на батерии со локомотива,  9 вагони, долга пруга (420 см)  и вграден аудио систем.
-20%
Затвори

ГРАВИТАЦИСКИ ЛАВИРИНТ

120 ден со ДДВ
Супер интересен лавиринт кој се решава со помош на гравитацијата.
-30%
Затвори

Прожектор за Цртање

550 ден со ДДВ
Прожектор за цртање со слајдови и фломастери, стилизиран како милениче андроид.
-15%
Затвори

ДОДАТОК ЗА РЕМЕН

255 ден со ДДВ
Ултра практичен додаток за автомобилски ремен, за совршена потпора на вашето дете.
-10%
Затвори

Сложувалка – Животни

45 ден со ДДВ
Сложувалка со 40 парчиња достапна во 8 прекрасни дезени на тема Животни
-20%
Затвори

Хеликоптер

40 ден со ДДВ
Играчка хеликоптер со рачка за лансирање.
-20%
Затвори

Тапани – Drum Set XXL

2,360 ден со ДДВ
Комплетен огромен сет џез тапани со столче за мали и големи деца.
-13%
Затвори

Магичен Свиток

65 ден со ДДВ
Едукативна играчка за раздвижување на сивите ќелии
-38%
Затвори

Масичка – Play N’Snack

499 ден со ДДВ
Ултра практична масичка за занимација на децата, која може да се монтира и на автомобилско седиште
-25%
Затвори

Фигура со вграден механизам за навивање

98 ден со ДДВ
Фигура акробат вграден механизам за навивање, оди и прави салто.