Средства за одржување на автомобили од брендот Michelin.
———-
Sredstva za odrzuvanje od brendot Michelin.

Се прикажуваат сите 23 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-19%
Затвори

Michelin 3D Bib Човече освежувач

179 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис 3d Bib човече за автомобил. Производот е достапен во 4 Мирисни ноти:
 • Cherry
 • Ocean Fresh
 • Lilac
 • Sport
-26%
Затвори

Michelin 3 во 1 чистач и регенератор за кожа 250мл.

368 ден со ДДВ
Средство за чистење и регенерирање на кожата 3 во 1 на Michelin.
-35%
Затвори

Michelin шампон и восок 250 мл.

195 ден со ДДВ
Michelin шампон и восок за совршено отстранување на нечистотијата, дамките и микробите на вашето возило и гуми.
-20%
Затвори

Michelin bib mini освежувач во шише

199 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис  Bib mini во шише Производот е достапен во 4 Мирисни ноти:
 • Vanila
 • Ocean Fresh
 • Bubble gum
 • Sport
Затвори

Michelin освежувач 2D classic

79 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис 2d classic за автомобил Достапен во 4 мирисни ноти:
 • Classic Mountain Fresh
 • Classic Sport
 • Classic Summer Dream 50
 • Classic-Vanilla
-27%
Затвори

Michelin Super шампон 1 л.

219 ден со ДДВ
Michelin Super шампон за автомобил.
-25%
Затвори

Michelin Clean Air (аеросол) Black Scent 150 мл.

315 ден со ДДВ
Michelin Clean Air (аеросол) Black Scent – Брзо и едноставно решение за чист систем за вентилација во автомобилот.
-27%
Затвори

Michelin средство за чистење на пластика 650 мл.

328 ден со ДДВ
MICHELIN Dash & Trim средство за одржување на пластика.
Затвори
Затвори

Michelin Clean Air (аеросол) Arctic Scent 150 мл.

333 ден со ДДВ
Michelin Clean Air (аеросол) Arctic Scent - Брзо и едноставно решение за чист систем за вентилација во автомобилот.
-30%
Затвори

ПАСТА ЗА ГРЕБНАТИНКИ

245 ден со ДДВ
Универзална нано паста за полирање автомобилски гребнатини.
-27%
Затвори

Michelin средство за одржување на гуми 650 мл.

439 ден со ДДВ
Michelin средство за одржување на гуми
-15%
Затвори

Michelin пенливо средство за стакло

299 ден со ДДВ
Michelin повеќенаменско пенливо концентрирано средство за стакло.  
-29%
Затвори

Michelin спреј за сјајни гуми (aerosol) 520ml

429 ден со ДДВ
Michelin спреј за сјајни гуми (aerosol) 520ml Дава моментално сјај на гумите кој трае до 4 недели.
Затвори

Michelin одмрзнувач на стакло 500 мл.

280 ден со ДДВ
Michelin одмрзнувач на стакло 500 мл. за температури до - 40C
-34%
Затвори

Michelin Средство за чистење и обновување на пластика со сјаен ефект 250ml

230 ден со ДДВ
Michelin средство за чистење и обновување на пластика со сјаен ефект.
-40%
Затвори

АЛАТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ШОФЕРШАЈБНА

150 ден со ДДВ
Ергономска алатка за чистење на важето ветробранско стакло.
-23%
Затвори

Michelin – Чистач за ткаенина и седишта – 650мл.

339 ден со ДДВ

Michelin средство за ткаенина и седишта.

-34%
Затвори

Michelin Средство за чистење и обновување на пластика со мат ефект 250ml

210 ден со ДДВ
Michelin средство за чистење и обновување на пластика со мат ефект.
Затвори
-33%
Затвори

Michelin – чистач на фелни 650 мл.

328 ден со ДДВ
Michelin - чистач на фелни без киселина и PH избалансирана формула.
Затвори