Аксесоари за гуми од брендот Michelin.
———–
Aksesoari za gumi od brendot Michelin.

Се прикажуваат сите 8 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-38%
Затвори

Michelin Сет средство за фелни + средство за одржување на гуми 650ml

769 ден 479 ден со ДДВ
Michelin сет од средство за чистење фелни + средство за одржување и сјај на гуми. Моќна формула која ги отстранува моментално нечистотиите.
Затвори

Michelin Дигитален компресор за гуми (12V)

2,629 ден со ДДВ
Висококвалитетен дигитален компресор за гуми од брендот Michelin
Затвори

Michelin Аналогна ножна пумпа со единечен барел

1,590 ден со ДДВ
Michelin Аналогна ножна пумпа со единечен барел
Затвори

Michelin дигитален програмабилен компресор за гуми (12v)

4,343 ден со ДДВ
Висококвалитетен програмабилен дигитален компресор за гуми од брендот Michelin.
Затвори

Michelin Дигитална ножна пумпа со единечен барел

2,269 ден со ДДВ
Michelin Дигитална ножна пумпа со единечен барел
Затвори
Затвори

Michelin Мерач на притисок со светилка + привезок

1,318 ден со ДДВ
Michelin дигитален мерач на притисок со лед батериска ламба.