Најголем избор на аксесоари за автомобили од светски познатата и реномирана компанија Michelin.
——————–
Najgolem izbor na aksesoari za avtomobili od svetski poznatata i renomirana kompanija Michelin.

Се прикажуваат 1–32 од 83 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-10%
Затвори

ЛЕД КОМБИНИРАНА СВЕТИЛКА

315 ден со ДДВ
Комбинирана ЛЕД светилка – 3 во 1.
-15%
Затвори

ДРЖАЧ ЗА ОЧИЛА

85 ден со ДДВ
Ултра практичен држач за очила во вашиот автомобил.
-29%
Затвори

Michelin 3 во 1 чистач и регенератор за кожа 250мл.

330 ден со ДДВ
Средство за чистење и регенерирање на кожата 3 во 1 на Michelin.
-20%
Затвори

ПЕПЕЛАРНИК ЗА АВТОМОБИЛ СО ЛЕД

320 ден со ДДВ
Ултра практичен пепеларник за автомобил со вградена ЛЕД светилка и прекрасен прекрасен дизајн, достапен е во 3 прекрасни  металик бои.
-23%
Затвори

Michelin 3D Bib Човече освежувач

169 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис 3d Bib човече за автомобил. Производот е достапен во 4 Мирисни ноти:
 • Cherry
 • Ocean Fresh
 • Lilac
 • Sport
-28%
Затвори

Магично Желе за Чистење

79 ден со ДДВ
Револуционерно желе за чистење
-27%
Затвори

Рачен џогер за чистење стакло

160 ден со ДДВ
Ултра практичен, џогер за стакло со ергономска рачка за вашиот автомобил или дом
-40%
Затвори

АЛАТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ШОФЕРШАЈБНА

150 ден со ДДВ
Ергономска алатка за чистење на важето ветробранско стакло.
-22%
Затвори

Концентрат за Ветробранска Течност

39 ден со ДДВ
Шумлива таблета со концентрат за ветробранска течност која покрај што чисти го продолжува и животниот век на вашите бришачи
-17%
Затвори

Сенки за ретровизор

250 ден со ДДВ
Сет од 2 самолепливи сенки за автомобилски ретровизори.

Сет од 6 микрофибер крпи (30x40cm)

299 ден со ДДВ
Исклучително практичен сет од 6 микрофибер крпи
-40%
Затвори

Заштитна Фолија за Седиште

199 ден со ДДВ
Исклучително практична фолија за зашитта на задиот дел од седиштата на вашиот автомобил
-30%
Затвори

СПРЕЈ АНТИ-ВОДА

175 ден со ДДВ
Иновативен спреј за стаклото на шофершајбната со кој водата нема да се задржува на површината.
-35%
Затвори

Michelin шампон и восок 250 мл.

195 ден со ДДВ
Michelin шампон и восок за совршено отстранување на нечистотијата, дамките и микробите на вашето возило и гуми.
-15%
Затвори

Држач за мобилен на волан

188 ден со ДДВ
Универзален држач за мобилни телефони кој се поставува на автомобилски волан.
-30%
Затвори

Michelin освежувач 2D classic

55 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис 2d classic за автомобил Достапен во 4 мирисни ноти:
 • Classic Mountain Fresh
 • Classic Sport
 • Classic Summer Dream 50
 • Classic-Vanilla
-31%
Затвори

Michelin – Чистач за ткаенина и седишта – 650мл.

305 ден со ДДВ

Michelin средство за ткаенина и седишта.

-25%
Затвори

Пумпа со Црево за Течности

120 ден со ДДВ
Ултра практична полуавтоматска пумпа за пренос на течности
-44%
Затвори

ЛЕД Компактна Светилка

150 ден со ДДВ
Револуционирана компактна а можна, водоотпорна ергономска ЛЕД светилка со приврзок
-30%
Затвори

Приврзок со Локатор – Just Whistle

140 ден со ДДВ
Свирнете и најдете ги клучевите. Ултра практичен ЛЕД привозок со сензор за свирка
-24%
Затвори

Michelin bib mini освежувач во шише

191 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис  Bib mini во шише Производот е достапен во 4 Мирисни ноти:
 • Vanila
 • Ocean Fresh
 • Bubble gum
 • Sport
-20%
Затвори

ПЕНА ЗА ЧИСТЕЊЕ

280 ден со ДДВ
Мултинаменски спреј со пена за универзално чистење 650ml.
-35%
Затвори

ОРГАНИЗЕР ЗА ГЕПЕК

390 ден со ДДВ
Ултра практичен квалитетен организатор за багажникот на вашиот автомобил, а може да се користи и за организација на предметите дома.
-23%
Затвори

Микрофибер Четка

169 ден со ДДВ
Ултра практична микрофибер четка со ергономска рачка
-43%
Затвори

ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН

270 ден со ДДВ
Ултра практичен луксузен држач за мобилен за во автомобил со кој вашиот смартфон секогаш ќе ви биде при рака.
-34%
Затвори

Michelin Средство за чистење и обновување на пластика со сјаен ефект 250ml

230 ден со ДДВ
Michelin средство за чистење и обновување на пластика со сјаен ефект.
-19%
Затвори

Сет со 3 чепови за лепење дупнати автомобилски гуми

138 ден со ДДВ
Сет со 3 чепови, 2 алатки и солуција за лепење дупнати автомобилски гуми.
-25%
Затвори

Држач за Мобилен со Магнет

195 ден со ДДВ
Универзален магнетен држач за мобилни телефони и гаџети. Достапен во повеќе бои.
-35%
Затвори

ПАНОРАМСКИ РЕТРОВИЗОР

455 ден со ДДВ
Високо квалитетен панорамски ретровозор кој се поставува врз фабричкиот ретровизор на вашиот автомобил.
-29%
Затвори

Michelin спреј за сјајни гуми (aerosol) 520ml

373 ден со ДДВ
Michelin спреј за сјајни гуми (aerosol) 520ml Дава моментално сјај на гумите кој трае до 4 недели.
-34%
Затвори

Самолеплив џеб за автомобил

158 ден со ДДВ
Ултра практичен самолеплив џеб за мобилни и аксесоари.