Се прикажуваат сите 3 резултати

Странично мени
Прикажи 32 40 48
-30%
Затвори

СПРЕЈ АНТИ-ВОДА

175 ден со ДДВ
Иновативен спреј за стаклото на шофершајбната со кој водата нема да се задржува на површината.
-29%
Затвори

Michеlin Rainforce традиционален универзален брисач (Повеќе димензии)

266 ден435 ден со ДДВ
Висококвалитетни универзални брисачи од реномираниот бренд Michelin.
Затвори

Michelin Rainforce хибриден универзален брисач (Повеќе димензии)

667 ден810 ден со ДДВ
Michelin Rainforce хибриден универзален брисач. Достапен во  14inch (35.6cm) | 15inch (38.1cm) | 16inch (40.64cm) | 17inch (43.1cm) | 18inch (45.72cm) | 19inch (48.3cm) | 20inch (50.8cm) | 21inch (53.34cm) | 22inch (55.9cm) | 24inch (61cm) | 26inch (66cm) | 28inch (71.1cm).