Најголемиот online избор на автомобилска галантерија. Категоријата содржи: Компресор, Боја за поправање на гребнатинки, Сет за поправање на ветробранско стакло, Сет чепови за поправање на гуми, Држачи за мобилен, Држаци за пијалоци.


Najgolemiot online izbor na avtomobilska galanterija. Kategorijata sodrzi: Kompresor, Boja za popravanje na grebanici, Set za popravanje na vetrobransko staklo, Set cepovi za popravanje na guma, Drzaci za mobilen, Drzaci za pijalok.

Се прикажуваат 1–24 од 94 резултати

Странично мени
Прикажи 9 24 36
-26%
Затвори

Држач за чаша

210 ден 155 ден со ДДВ
Исклучително практичен држач за напитоци во автомобил со кој чашите, шишињата и лименките секогаш ќе ви бидат при рака.
-24%
Затвори

Освежувач за Автомобил

210 ден 159 ден со ДДВ
Иновативен ароматизер-освежувач на воздухот со елегантен дизајн за вашиот автомобил или дом, кој ароматизира и ги неутрализира непријатните мириси.
-28%
Затвори

Сет со 5 чепови за лепење дупнати автомобилски гуми

220 ден 158 ден со ДДВ
Сет со 5 чепови, 2 алатки и солуција за лепење дупнати автомобилски гуми.
-19%
Затвори

Michelin 3D Bib Човече освежувач

220 ден 179 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис 3d Bib човече за автомобил. Производот е достапен во 4 Мирисни ноти:
 • Cherry
 • Ocean Fresh
 • Lilac
 • Sport
-22%
Затвори

Концентрат за Ветробранска Течност

50 ден 39 ден со ДДВ
Шумлива таблета со концентрат за ветробранска течност која покрај што чисти го продолжува и животниот век на вашите бришачи
-30%
Затвори

Боја за поправање на гребнатинки

550 ден 384 ден со ДДВ
Боја за санација на автомобилски гребнатинки.

Самолеплива Фолија (Карбон)

500 ден 350 ден со ДДВ
Армирана, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија збогатена со јагленородни влакна (Carbon Fiber)
-15%
Затвори

Микрофибер Ракавица

199 ден 169 ден со ДДВ
Ултра практична микрофибер ракавица за чистење со леснотија и задоволство
-38%
Затвори

Michelin Сет средство за фелни + средство за одржување на гуми 650ml

769 ден 479 ден со ДДВ
Michelin сет од средство за чистење фелни + средство за одржување и сјај на гуми. Моќна формула која ги отстранува моментално нечистотиите.
Затвори

Пумпа со Црево за Течности

160 ден со ДДВ
Ултра практична полуавтоматска пумпа за пренос на течности
-27%
Затвори

Приврзок со Локатор – Pop Art

260 ден 189 ден со ДДВ
Свирнете и најдете ги клучевите. Ултра практичен привозок со сензор за свирка стилизиран со прекрасни дезени
Затвори

Michelin освежувач 2D classic

79 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис 2d classic за автомобил Достапен во 4 мирисни ноти:
 • Classic Mountain Fresh
 • Classic Sport
 • Classic Summer Dream 50
 • Classic-Vanilla
Затвори

Michelin 3 во 1 чистач и регенератор за кожа 250мл.

368 ден со ДДВ
Средство за чистење и регенерирање на кожата 3 во 1 на Michelin.
-20%
Затвори

Michelin bib mini освежувач во шише

250 ден 199 ден со ДДВ
Michelin освежувач/мирис  Bib mini во шише Производот е достапен во 4 Мирисни ноти:
 • Vanila
 • Ocean Fresh
 • Bubble gum
 • Sport
-30%
Затвори

Држач за Телефон

500 ден 350 ден со ДДВ
Ултра практичен, иновативен, прилагодлив, флексибилен, магичен држач за мобилен и правење селфи
-70%
Затвори

Очила за Ноќно Гледање – Night View

999 ден 299 ден со ДДВ
Очила со пилотски дизајн за гледање ноќе или при намалена видливост
-19%
Затвори

Сет со 3 чепови за лепење дупнати автомобилски гуми

170 ден 138 ден со ДДВ
Сет со 3 чепови, 2 алатки и солуција за лепење дупнати автомобилски гуми.
Затвори

Michelin шампон и восок 250 мл.

195 ден со ДДВ
Michelin шампон и восок за совршено отстранување на нечистотијата, дамките и микробите на вашето возило и гуми.
-29%
Затвори

Волшебник за брисачи

990 ден 698 ден со ДДВ
Алатка волшебник за обновување на животниот век на вашите бришачи.
Затвори

Michelin пенкало за гребаници 4ml

839 ден со ДДВ
Michelin пенкало за поправање на гребаници.
Затвори

Michelin Дигитален компресор за гуми (12V)

2,629 ден со ДДВ
Висококвалитетен дигитален компресор за гуми од брендот Michelin
-70%
Затвори

Очила за Ден и Ноќ (2 пара) – HD Vision

999 ден 299 ден со ДДВ
Два пара квалитетни очила кои може да ги носите и над вашите диоптерски очила, едни за ден, други за ноќ и магла
-17%
Затвори

Сенки за ретровизор

300 ден 250 ден со ДДВ
Сет од 2 самолепливи сенки за автомобилски ретровизори.
-17%
Затвори

Сет од 8 штитници за автомобил

420 ден 348 ден со ДДВ
Сет од 8 високо квалитетни силиконски штитници за вратите на вашиот автомобил