-46%
Затвори

Заштита за врати и прозорци од топло или ладно

650 ден 350 ден со ДДВ
Двоен штитник-изолатор од провев за врати и прозорци.
-23%
Затвори

Сталажа за Обувки – Elegance

890 ден 685 ден со ДДВ
Ултра практична елегантна сталажа за чевли и реквизити на 5 нивоа.
-25%
Затвори

Diplona PROFESSIONAL your shine шампон 600ml (95178)

298 ден 224 ден со ДДВ
600ml/ без силикон и парабен / Веган / за нормална и не сјајна коса Diplona PROFESSIONAL your shine шампонот со пантенол и ниацинамид нежно ја чисти досадната коса и и дава природен сјај.
-25%
Затвори

Wet n Wild ‘Color Icon’ Светкав гел за очи и тело (Spiked E356C)

138 ден 104 ден со ДДВ
Гламур, стил и елеганција, бидете новата ноќна кралица!  Новиот “glitter” гел за очи и тело на Wet n Wild збогатен со витамин Е, нежна структура и високо пигментирачко дејство, ќе ви овозможи целовечерен ефект без размачкување.
-15%
Затвори

Постер за Растење

300 ден 255 ден со ДДВ
Прекрасен живописен самолеплив постер за следење на  растот и висината на децата
-25%
Затвори

Wet n Wild MegaGlo Blushlighter (I Met Someone 1111565E) Руменило и Светкав Прав

678 ден 509 ден со ДДВ
Wet n Wild MegaGlo Blushlighter, моќното дуо на руменило и светкав прав (хајлајтер)
-25%
Затвори

Wet n Wild MegaLast High Shine Lip color – долготраен кармин со сјаен ефект (Rosé and Slay 1111430E)

281 ден 211 ден со ДДВ
Ви претставуваме уште еден врвен производ од линијата Wet n Wild Megalast High Shine Lip color – долготраен кармин со сјаен ефект.
-25%
Затвори

Wet n Wild Photo Focus Setting Spray (E301A) Фиксатор на Шминка

429 ден 322 ден со ДДВ
Wet n Wild Photo Focus Setting Spray – фиксатор на шминка
-25%
Затвори

Wet n wild Color Icon Единечна сенка за очи (Moonchild E345A)

138 ден 104 ден со ДДВ
За дневна или ноќна шема, во опуштен или елегантен стил, испробајте ја Wet n wild ‘Color Icon’ – единечната сенка која ќе ја истакне убавината на вашите очи и ќе заблескате со бисерен сјај. Изберете една од многуте нијанси која најмногу ќе одговара на вашиот тен и уживајте во долготрајниот ефект
-36%
Затвори

C’est la vie – Eau de Parfum 100 ml.

1,399 ден 895 ден со ДДВ
Мириса слично на Lancôme "La vie est belle"
  • Главни ноти - Круша , Црна рибизла
  • Средни ноти - Цвет од портокал , Јасмин , Перуника
  • Основни ноти - Ванила , Пачули , Пралина , Тонка зрна
  • Доминантна нота - Пралина
  • Годишно време - Зимски
  • Дневен/Ноќен - Ноќен
-29%
Затвори

Организатор за Багаж

700 ден 499 ден со ДДВ
Ултра практичен квалитетен организатор за багажникот на вашиот автомобил, а може да се користи и за организација на предметите дома
-12%
Затвори

TEXELL Тава за палачинки TPC-HP208

380 ден 335 ден со ДДВ