-20%
Затвори

Wet n wild Ultimate brow две во едно самоостречко меко моливче за веѓи и четка за обликување (Taupe E625A)

170 ден со ДДВ
Дефинирајте ги и пополнете ги вашите веѓи со помош на уникатниот Wet n Wild ultimate brow моливче. Почуствувајте го незниот допи и прецизноста при нанесување на моливчето со уникатната формула, која содржи висок пигмент и ви гарантира заштита од размачкување. Со вградениот чешел ке ја истакнете природната форма на веѓите и со сигурност ке го добиете посакуваниот ефект. Имајте го секаде и постојано со себе, со можноста за вовлекување на врвот на моливчето, без можност за кршење и оштетување.
-30%
Затвори

СЛОЖУВАЛКА – 3D (2611M-C)

70 ден со ДДВ
Сложувалка за составување на 3Д објект – макета на диносаурус.
-10%
Затвори

Сталажа за Тоалет

1,350 ден со ДДВ
Ултра практична  универзална сталажа за организација на просторот над вашата WC школка
-20%
Затвори

Четка за Чистење Венецијанер

240 ден со ДДВ
Иновативна четка за чистење венецијан ролетни
-39%
Затвори

Силиконски фиксато зацалгус про

490 ден со ДДВ
Квалитетен сет од 2 силиконски фиксатори со сепаратор и двојна потпора за коскена деформација на стапалото – hallux valgus.
-29%
Затвори

Самолеплива фолија – M3B

227 ден со ДДВ
Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на врвен мермер.
-10%
Затвори

Wet n Wild Megaglo Течен Хајлајтер (Guilded Glow E306B)

386 ден со ДДВ
Wet n Wild Megaglo Liquid Highlighter дава мултидимензионален ефект на треперење благодарение на неговите бисерни пигменти
-12%
Затвори

TEXELL Сецко за зачински билки TKP-SZ157

290 ден со ДДВ
TEXELL Сецко за зачински билки TKP-SZ157
-12%
Затвори

SENCOR Пегла SSI 7710BL

1,975 ден со ДДВ
SENCOR Пегла SSI 7710BL
  • Боја: сина
  • Приклучна сила : 2400 W
  • Прозирен резервоар за вода 300 мл
  • Индикатор на температура
-15%
Затвори

Комбиниран Релаксатор (3во1)

2,380 ден со ДДВ
Квалитетен комбиниран релаксатор со три прилагодливи функции во зависност од возраста. Со прекрасен живописен дезен со плава боја.
-12%
Затвори

TEXELL Чекан пластичен за толчење TKP-T158

263 ден со ДДВ
TEXELL Чекан пластичен за толчење TKP-T158